Skocz do zawartości

Meze 109 PRO Audiofilskie słuchawki otwarte


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Meze Audio 109 PRO to pierwsze dynamiczne słuchawki konstrukcji otwartej, oferują bardzo dynamiczne i naturalne brzmienie, to zasługa również umieszczonych pod kątem przetworników

 

Wysoka jakość wykonania, obudowa z drewna pozyskanego ekologicznie, perfekcja pod każdym względem,  pady welurowe, bardzo komfortowe przy wielu godzinnych odsłuchach  

 

Wszystkie elementy rozbieralne i wymienne, dzięki czemu można je serwisować w nieskończoność

 

W zestawie praktyczne sztywne etui transportowe i 2 kable o długościach 1.5m i 3 m z jack 3.5mm z przejściówka 6.3mm

 

To jedne z najlepszych słuchawek w swoim przedziale cenowym, bardzo mało wymagające jeśli chodzi o napędzenie

 

Zapraszamy do testów i zakupów :)

 

Szczegóły pod linkiem

 

 

IMG-1809.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdzie w Trójmieście można je przetestować ?

 

Rozumiem, że sklep MP3 to "odległa" przyszłość, ale może ktoś prywatnie zgodziłby się pożyczyć, powiedzmy na weekend.

 

 

Ewentualnie, czy MP3Store wypożycza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MP3store Poznan, czy porównywałeś 109 Pro z Edition XS ?

 

Jeżeli tak, ciekaw jestem wrażeń.

 

Mam Edition XS i zastanawiam się czy 109 Pro mogłyby je zastąpić (staram się ograniczać liczbę posiadanych słuchawek). Innymi słowy, czy warto iść tą drogą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 11.02.2023 o 18:57, marek_m napisał(a):

Gdzie w Trójmieście można je przetestować ?

 

Rozumiem, że sklep MP3 to "odległa" przyszłość, ale może ktoś prywatnie zgodziłby się pożyczyć, powiedzmy na weekend.

 

 

Ewentualnie, czy MP3Store wypożycza ?

 

Aktualnie sklep w Gdańsku jest zamknięty do odwołania z powodu zalania, szukamy nowej lokalizacji, wypożyczamy za kaucją osobiście w każdym naszym sklepie  i wysyłkowo :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
18 godzin temu, marek_m napisał(a):

@MP3store Poznan, czy porównywałeś 109 Pro z Edition XS ?

 

Jeżeli tak, ciekaw jestem wrażeń.

 

Mam Edition XS i zastanawiam się czy 109 Pro mogłyby je zastąpić (staram się ograniczać liczbę posiadanych słuchawek). Innymi słowy, czy warto iść tą drogą :) 


Zdecydowanie, o wiele bardziej żywiołowe granie, szersza scena, szczegółowość, muzykalne - nie męczące dla ucha,  upgrade o parę klas w górę  bez dwóch zdań :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Testuję od wczoraj :) 

spacer.png

 

Delektuję się wyglądem, wygodą i jakością muzyki :) 

Owszem jest delikatna V-ka, ale bardzo dobrze zaimplementowana. Dokładnie tak jak lubię.

Wymagania sprzętowe bardzo małe. Stacjonarnie słucham po balansie z ZEN DAC v2, ale z Go Blu i Hip-Dac 2 również grają wyśmienicie 👍

 

Reasumując, pod każdym względem mi odpowiadają, za wyjątkiem ceny :( 

 

Decyzja w poniedziałek :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności