Skocz do zawartości

Czyżby O Krok Od Cła?


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek dotarł do mnie z USA Teclast t39 [naprawdę dobry sprzęcik, niestety mam drobny problem z ekranem i będzie wracał z reklamacją], dziś przyjrzałem się paczce w której dotarł, aż mi serce szybciej zabiło gdy zobaczyłem te wszystkie pieczątki i naklejki:

 

2c3b8a2df21dc6bdm.jpg

 

6d4bfa63f8641f9cm.jpg

 

e2062a2fb5b5867bm.jpg

 

71ca687d2accafa2m.jpg

 

Czyżbym był o krok od zapłacenia cła? A może się jeszcze upomną? [mam nadzieję że nie].

 

Tradycyjnie paczka jako Gift i 19$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandowany?

 

Tzn, mój jest w innym pudełku niż te na zdjęciach w wątku o V39, nie ma loga Teclasta, wszystkich akcesoriów, wygląda jak OEM. Zdjęciami zajmę się jutro, jak będzie lepsze światło w moim pokoju.

Właściwie to wszystko wygląda tak jak tutaj , też mam z tego samego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać, wszystko się jest umocowane, chyba że za słabo potrząsam. Gra poprawnie, nie mogę rozkminić EQ jest jakieś dziwne, szumy są niesłyszalne na ksc75 [mój poprzedni player - sansa c250 szumi dość konkretnie :/ ]

 

Odsyłać muszę, ponieważ mam na szkiełku wyświetlacza takie niewielki zgrubienie wzdłuż ekranu, powstałe pewnie podczas produkcji co powoduje, ze obraz pod tą linią sie załamuje [działa jak pryzmat], nawet tego za bardzo nie widać, jedynie gdy trafi na kontrastowe kolory, czyli zazwyczaj przy oglądaniu video.

img0481fy6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygląda tak samo :] Mam nadzieję, że w tym czasie, gdy mój będzie leciał a następnie wracał z USA, już rozgryziesz wszystkie zawiłości playera :]

Ja obecnie zajmuje sie 2 sprawami - szukam softu do konwersji plików video [wiem, mam virtualDub, ale sobie nie radzę:/] oraz szukam folii na wyświetlacz, elektrostatycznej, bezklejowej, [jesli ktoś zna jakieś dobre dające rady na ekranach dotykowych, to niech da znać, wymiary ekranu: 3,7 cm x 5,4cm wg mojego wymierzenia].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

162$ czyli wtedy to było 461zł i 74gr

 

Paczka doszła po 8 dniach [wysłali w czwartek, doszła w piątek w kolejnym tygodniu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niczy msie nie rozni od vteca czy Teclasta t39?

 

czyli to to samo a wiec jesl itak to po co przeplacac :)

 

 

a bedzie jakas na szybko recenzja?

jakies porownanie?

 

bo napalilem sie na to jak arab na kurs pilotarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vtec - 2 lata polskiej gwarancji, trochę więcej akcesoriów, pewnie to będą second run [ja mam first run - różnią sie układem ikonek z prawej strony ekranu] chociaż obecnie first run już nie są produkowane bodajże i w sklepach wkrótce będą tylko same second'y [np w futurdaps jak się dowiedziałem].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niczy msie nie rozni od vteca czy Teclasta t39?

 

No nie różni się niczym, bo to wersja przedprodukcyjna (najpewniej).

VTec PRO T39 będzie w Polsce podobno w ciągu 2,5 tygodnia. Ale to już niech się wypowie odpowiednia osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy.. jaka 2 wersja VTeca?? VTeci dzielą się na:

 

VTec - tanie produkty jak to mówią "dla każdego". My nazwijmy to ładnie low-end.

VTec PRO - produkty z segmentu hi-end. Póki co są w ofercie 2 produkty z oferty Teclast (VTec PRO MP640 = Teclast T29 / VTec PRO V39 = Teclast T39).

 

 

W tym roku pojawić się mają jeszcze ze 2 produkty z serii PRO (już nie z Teclasta) i nie określona liczba tych bez PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności