Skocz do zawartości

Coś lepszego od Canare Starquad ?


x86

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmyślam nad wykonaniem już finalnych kabli dla swoich słuchawek na lepszym? przewodzie niż aktualnie mój ulubiony Canare Starquad l-4e5c. Prosiłbym o propozycje uwzględniając podobny, wysoki poziom dociążenia i brak zmian w kierunku sygnatury V. Cenię kanarka za to, że gra pełnym zakresem, nie wygładza i podaje bezpośrednio z lekkim wrzaskiem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak go odbieram i mam wrażenie, że nie wyhamowuje potencjału słuchawek, nie wprowadza korekt, a wręcz odwrotnie mocno go otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mogami 2534.Fajny do vintagowych Senków typu hd540,560,430 i oczywiście 250😉Na minus trochę grubszy od Kanarka ale nie ma tragedii.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@progmarky Dzięki za propozycję ale doprecyzuję moje zapytanie bo chodzi mi o wykonanie finalnych kabli pod Phobosy i HE-6. Nie wiem czy Mogami to nie będzie ten sam poziom jakościowy co kanarek. Jednak po cichu myślę złożyć coś wyraźnie lepszego czyli taki DIY haj endzik na miarę entreqa, atlasa czy co tam jeszcze jest fajnego :) W kupowanie gotowców nie chcę wchodzić ponieważ po dotychczasowych doświadczeniach z pojedynczymi kablami Cardas, DCA Vivo, FAW i jeszcze coś by się znalazło, to nie do końca jestem przekonany czy usłyszę różnicę na plus. Dlatego pytanie głównie kieruję do osób, które porównywały kanarka z czymś wyraźnie lepszym przy zachowaniu wspomnianych wymogów. Kanarek też świetnie wypełnia, jest bardzo gęsto, muzykalnie a powyższe słuchawki tylko z tego korzystają.

 

@Mayster Pod Phobosy na pewno jeden zrobię ale pod HE-6 trochę się boję 😁 bo ponoć daje lekkie rozjaśnienie. 

EDIT. Miałem na myśli ogólnie miedź cynowaną jakoby wprowadzała rozjaśnienie. Już doczytałem na Twojej stronie, że VIABlue generalnie ociepla więc na pewno spróbuję do jednych i drugich :)

21 minut temu, Mayster napisał(a):

w wyraźnie wyższej cenie

Jaka jest opcja wyraźnie lepsza i wyraźnie droższa ?

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności