Skocz do zawartości

Zen Micro Photo


etoile_at

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kochany Micro Photo działał normalnie jakieś 4 miesiące... A tu dzisiaj - niespodzianka! Podczas wgrywania nowych piosenek coś się stało (nie wiem co i dlaczego). Jedna piosenka nie chciała się wgrać (zamiart Transfer Completed było Failed). Wszystko się nagle zawiesiło. No więc wyłączyłam wszystkie programy wspaniałej firmy Creative i odłączyłam playerka od kompa. I wyskoczyła piękna informacja Hardware Problem. Według instrukcji powinnam wgrać nowe firmware. Oczywiście jest to niemożliwe ponieważ komputer nie widzi Zena, bo ma Problem. Nie chcę wysyłać ZMP do serwisu (nawet nie wiem gdzie taki można znaleźć, ale to już inna historia...) bo to pewnie będzie trwało miesiącami, a ja długo bez muzyki nie wytrzymam. Próbowałam znaleźć rozwiązanie na stronie Creative *bez komentarza*. Amerykanie oczywiście mogą tylko napisać, żeby się skontaktować z Customer Service.... Dlatego proszę Was o pomoc :). Czy ktoś się już z tym spotkał (głupie pytanie - pewnie nie raz :))? Jeśli tak, to da radę coś z tym zrobić? Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz w menu awaryjne zena (wyjmij baterie i wloz ja spowrotem trzymajac suwak wlaczania w pozycji "on")

a nastepnie tam wybierz opcje "clean up" i sprawdz czy widzi go komputer. Jesli dalej nie bedzie dzialac, to zrestartuj zena, sciagnij nowe firmware na pc i znow wejdz w menu awaryjne i wybierz "reload firmware" i sprobuj zreinstalowac fw

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz w menu awaryjne zena (wyjmij baterie i wloz ja spowrotem trzymajac suwak wlaczania w pozycji "on")

a nastepnie tam wybierz opcje "clean up" i sprawdz czy widzi go komputer. Jesli dalej nie bedzie dzialac, to zrestartuj zena, sciagnij nowe firmware na pc i znow wejdz w menu awaryjne i wybierz "reload firmware" i sprobuj zreinstalowac fw

 

powodzenia

 

Dzięki za pomoc, ale niestety on nie wchodzi w menu awaryjne... Jakby wchodził, to już bym to dawno zrobiła :). Ehhhh... Chyba jednak zaniosę go do serwisu. W Polsce nie ma serwisu Creative, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc :). Jednak zawiozłam go do serwisu. Pan powiedział, że to może być zepsuty procesor albo coś jest z wtyczką USB (mało prawdopodobne, ale on chyba się zna...). Ehhh. Zawiodłam się na Creative. Chciałam zamienić Microphoto na Zen Vision:M, ale po tym wszystkim zaczynam coraz bardziej lubić iPody :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności