Skocz do zawartości

Jaki dac do PC/Samsunga s22 ultra do słuchawek beyerdynamic custom studio ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś przetwornika cyfrowo analogowego DAC do właśnie pc i ewentualnie do telefonu. Denerwuje mnie już mój audiotrack maya u5 z powodu  jakości dźwięku i jak na mój gust jest po prostu za chłodny w swoim graniu , kupiłem go pod połączenie 2 wzmacniaczy suba aktywnego i wzmacniacza stereo w jedno. 

Ale od dłuższego czasu słucham ciągle na słuchawkach i po prostu chce lepszej jakości audio większej dynamiki i ogólnie dużo większej jakości audio z delikatnie podbitymi niski tonami ale tak delikatnie wiecie tak nie denerwująco , z przyjemną głębią .Zastanawiam się nad tymi urządzeniami :

Fiio E10K-TC 

IFI AUDIO ZEN AIR DAC

SMSl Iq

IFI AUDIO IDSD NANO BL

FiiO BTR3 lub 5

Zastanawiam się czy jest sens dopłacać do FiiO K3s ? bo wygląda teoretycznie ciekawie jak widzę opis. 

Muzyka jakiej słucham alternative , rock/metal ,wszelkiego typu elektronika o cięższym klimacie ,trochę rapu i soundtracki z gier/filmów takich jak wiedzmin :) 

Dzięki za odpowiedz

Kiedyś mi tutaj bardzo fajnie doradziliście w sprawie słuchawek i dlatego tutaj się pytam na tym forum :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, okaykoolaid napisał(a):

Zen Air DAC fajna sprawa jak nie potrzebujesz dużo mocy. Może podasz swój maksymalny budżet, wtedy będzie łatwiej cos wymyslec. 

spoko by było tak max około 500 zł

czytałem dzisiaj tą  recenzje :https://kropka.audio/test/wzmacniacze/fiio-ka3-recenzja/ i powiem ze na ciekawy sprzęt to wygląda ale ma jedną wadę ,strasznie mało uniwersalny zero przełączników , potencjometrów i prawie żadnych wyjść ale gra podobno fajnie. Słuchawki mam 80 Ohm wiec jakoś bardzo dużo mocy nie potrzebuje.

myślę jeszcze nad zakupem używki na olx, i tez w sklepie mp3store jest smls iq przeceniony ale znaleźć jakieś opinie to ciężka sprawa jak to gra.

 

W dniu 7.11.2022 o 22:38, okaykoolaid napisał(a):

Zen Air DAC fajna sprawa jak nie potrzebujesz dużo mocy. Może podasz swój maksymalny budżet, wtedy będzie łatwiej cos wymyslec. 

A co dokładnie możesz powiedzieć na temat tego zen dac-ka ? jak z ciepłotą grania i ogólnie tym dac-kiem ? bo ciężko o recenzje bo to jakaś nowość , jak jakość wykonania i inne takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności