Skocz do zawartości

Imp-550 Zacinanie Podczas Odtwarzania Mp3


Gość Tomija

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odtwarzacz mam od 23 stycznia 2005 , wgrałem oprogramowanie 1.70, i od niedawna mam problem gdy włączam odtwarzacz i zaczyna grać(mp3) to po odtworzeniu 3sekund zacina sie na 2sekundy potem znowu pare sekund gra i tak zacina mi się czasami ,najczęściej pomaga jak przełącze na następna piosenke choć dzisiaj dopiero pomogło wyłączenie go i jeszcze raz włączenie(kiedyś 2 razy musiałem tak zrobić). Muzyke nagrywam na markowych płytkach cd-r najwolniejszą prędkością nagrywania jaką mi nagrywarka pozwala. Na początku grał bez problemu. Co mam zrobić mam go od niedawna i już problemy. Mam go reklamować Prosze o wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ale nie wiem czy to wina oprogra

jak wgrałem 1.70 to na początku nie miałem żadnych problemów, to zacinanie podczas odtwarzania mp3 to ma się tak że raz występuje a na następny dzień nie wystepuje?????? :-(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jak myślicie.....

oddać do reklamacji moją 550, po tym jak się na nią napaliłem i wkońcu zakupiłem to doznałem teraz szoku że za te pieniadze co na ten odtwarzacz wydałem mam teraz takie problemy!!!!! Jak to wina oprogramowania 1,70 to czy ktoś sie spotkał przy tej wersji z takimi problemami????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominajac juz o tym, ze problem zacinania sie plytek byl juz walkowany i mozna by sie duzo ciekawych rzeczy dowiedziec dzieki wyszukiwarce.... to musze powiedziec, ze ja tego problemu nie mam, moze oprocz dzisiejszego dnia kiedy zwalilam sobie na plecy (a zatem i na impka przy spodniach) 20 kg plecak. Jakby go zatkalo, ale tylko na chwile, na szczescie :)) Soft mam firmowy, 1.04 czy jakos tak.

 

A nuz widelec to kwestia bufora? Li i jedynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominajac juz o tym, ze problem zacinania sie plytek byl juz walkowany i mozna by sie duzo ciekawych rzeczy dowiedziec dzieki wyszukiwarce.... to musze powiedziec, ze ja tego problemu nie mam, moze oprocz dzisiejszego dnia kiedy zwalilam sobie na plecy (a zatem i na impka przy spodniach) 20 kg plecak. Jakby go zatkalo, ale tylko na chwile, na szczescie :)) Soft mam firmowy, 1.04 czy jakos tak.

 

A nuz widelec to kwestia bufora? Li i jedynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moze po prostu odpaliles go w trakcie marszu?-wtedy zacinanie jest normalne, bo przerywasz co kilka sekund ladowanie do bufora podczas stawiania kolejnych krokow. Objawy wygladaja jakbys chcial zaczac odtwarzac wlasnie podczas marszu i dlatego raz to wystepuje a raz nie... bo czasem wlaczasz odtwarzanie bedac w bezruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja krótka przygoda z iMP-550(zakupiony w styczniu trgo roku) narazie się kończy po opisywanych wyzej problemach wczoraj wystąpiły jeszcze gorsze, mianowicie całkowite zawieszanie się odtwarzacza nie czytał w tedy żadnych płytek ,laser zacinał się w jednym miejscu i włączanie go jeszcze raz nie pomagało tylko lekkie przesunięcie laser dawało pożądany skutek. Po ty postanowiłem zmienić oprogramowanie na 1.40, ale niestety jak wieczorkiem słuchałem w łóżku i nagle znowu przestał działać to się troche zdenerwowałem, znowu się całkowicie zawiesił.(jak by kosztował 150zl a nie 699zl to bym walną nim o ściane!!!!!!) Oddaje go do sklepu i będe czekał co nastąpi. Pozdrawiam. Tylko pewnie ja mam takie szczęście z moim odtwarzaczem iMP-550 :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( P.S Nawet jeszcze nie zdjołem naklejki z obudowy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC ale prawie na temat :D :

Ja wczoraj caly w skowronkach kupilem np. zewnetrzny hdd 160 GB... ale oazalo sie, ze sprzedawca idzie na latwizne: daje obudowe zewn. dla usb 2 (kompatybilne z 1.1) i dysk twardy...nieformatowanego maxtora. Problem w tym, ze moj Win widzi mass storrage, ale nie przydziela literki :( . Formatowalem go (nieudolnie). Win nadal mu miano partcji prostej(?). Przetestowalem odlaczenie urzadzenia USB a po podlaczeniu to samo co przed formatem.

 

Tomija ma chociaz dla IMPa serwis, ja dla hdd nie mam wsparcia (sprzedawca ma w nosie, mowiac, ze to wina Win albo PC)... nie wiem co lepsze padniety IMP z serwisem, czy moj przypadek... tz siana "troszke" poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeszcze nie zdjołem naklejki z obudowy!!!!

No wlasnie, na fali chcialbym sie podzielic doswiadczeniami odnosnie sciagania naklejki z impka... Zostaje duzo kleju, wyglada to conajmniej nieestetycznie... Sadze jednak, ze miekka szczoteczka do zebow i jakis smierdziej na alkoholu, oraz platki kosmetyczne (dla dopieszczenia efektu) rowniez nasaczone smierdzielem powinno dac rade... No chyba, ze szanowne towarzystwo ma jakies sprawdzone metody pozbywania sie kleju z naklejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeszcze nie zdjołem naklejki z obudowy!!!!

No wlasnie, na fali chcialbym sie podzielic doswiadczeniami odnosnie sciagania naklejki z impka... Zostaje duzo kleju, wyglada to conajmniej nieestetycznie... Sadze jednak, ze miekka szczoteczka do zebow i jakis smierdziej na alkoholu, oraz platki kosmetyczne (dla dopieszczenia efektu) rowniez nasaczone smierdzielem powinno dac rade... No chyba, ze szanowne towarzystwo ma jakies sprawdzone metody pozbywania sie kleju z naklejki :)

To ja napisalem, tylko sie zapomnialem zalogowac, przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zeby "zaciac" 550-tke trzeba go tylko dobrze schlodzic. Przy zimnej wilgoci IMP przestaje widziec plyty.

U mnie wystapilo to juz dwa razy, kiedy nioslem go w kieszeni polara. Odtwarzacz kontynuuje prace do momentu kiedy usiluje zmienic odtwarzany utwor. No disc... no mercy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby "zaciac" 550-tke trzeba go tylko dobrze schlodzic. Przy zimnej wilgoci IMP przestaje widziec plyty... No disc... no mercy.

No patrz... To juz wiem co mi sie dzialo... Zacinal sie jak byly ostrzejsze mrozy z opadami/mgla... A ostatnio cieplej, tylko 550 lezal na polce, bo troszke strailem cierpliwosc... A troszke lezal, az zdazyl sie zakurzyc! Dzis jednak podpialem do pradu, naladowalem baterie, a na zewnatrz +5 st. C, wiec zywie nadzieje, ze bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich uzytkownikow 550 mialem podobny problem tz odtwazacz sie zacinal i gubil piosenki ale teraz jest ok problem tkwil w temperaturze otoczenia ma to olbrzymi wplyw na dzialania playerka nie sluzy mu minusowa aura i do tego bieganie do autobusu :D dodam jeszcze ze nie warto oszczedzac na plytkach cd-rw bo bardzo szybko mozna stracic nerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wiadomości na temat mojego iMP-a 550 którego oddałem do serwisu 2 lutego 2005 roku (przypomne że zakupiłem go 23.01.2005).

A mnianowicie przez pewien okres czasu przebywał w serwise w Polsce(tam gdzie go wysłałem po przez sklep w którym go zakupiłem) i prawdopodobnie nie wiedzieli co maja zrobić i odesłali go do serwisu do....... Niemiec(i tak się ciesze że nie gdzieś dalej: np. Made in Taivan). Ztego co się dowiedziałem to nie długo ma wrócić do ...??????????? , tylko nie wiem czy do mnie czy do serwisu w Polsce.

 

Nic mi nie pozostaje jak dale czekać, pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy iMP-ów byle mieli więcej szczęścia niz ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

P.S Jak bede cos jeszcze wiedział to podziele sie z wami.

 

Posiadacz iMp-a 550(narazie miałem go 14dni) Tomija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności