Skocz do zawartości

SoundMagic P23BT - jakość dźwięku poważnie mnie zaskoczyła!


DeVilio

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Siemano! Dzisiaj przed wami kolejny produkt od SoundMagic, tym razem słuchawki nauszne P23BT. Niezwykłym jest fakt, że dostajemy bogaty zestaw akcesoriów, m.in. mikrofon na pałąku, przejściówkę rozdzielającą sygnał słuchawek i mikrofonu, miękki pokrowiec oraz kabel do ładowania (USB C!!). Przyznam się wam, że jestem w szoku jak te słuchawki potrafią zagrać! Solidny bas, lekko cofnięta średnica i bogata góra – to ewenement w tym segmencie cenowym. Warto przyjść do sklepu i przekonać się na własne uszy jak to gra!

 

Hello! Today, I want to present you another product from SoundMagic this time P23BT on ear headphones. The unusual, rich kit includes jack cable with a boom microphone, an adapter separating the signal and the microphone, a soft case and USB C charging cable. I admit, I'm shocked at how these sound! Solid bass, slightly back midrange and rich treble – very unusual at this price point. Hop in to the store and hear it for yourself!

https://mp3store.pl/sluchawki/sluchawki-bluetooth/soundmagic/2021520637237231337/6949379002441/soundmagic-p23bt-black-sluchawki-nauszne-bluetooth

GOTOWE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam te słuchawki i kompletnie nie zgodzę się z tym że mają solidny bas, i bogatą górę. Niskich i wysokich tonów tu brakuje, i jest właśnie głównie średnica która też nie jest nie jest jakaś wybitna. Dźwięk brzmi jakby był delikatnie wytłumiony (jak zza cieńkiej ściany z karton gipsu?).

Uważam że mogliby się pozbyć panelu dotykowego i kodeka aptX HD (bo tym słuchawkom i tak on nic nie daje) i zaoferować dzięki temu cenę na poziomie 130-150 zł. Zwykły aptX się przydaje bo niższe opóźnienie względem SBC i AAC co widać podczas oglądania filmów.

 

Nie zrozumcie mnie źle dźwięk nie jest zły, jest po prostu akceptowalny i nic więcej.Audiofile niestety nie będą usatysfakcjonowani w najmniejszym stopniu bo brakuje tutaj niskich i wysokich tonów.

Osoby które lubią mocny bass też będą raczej zawiedzione.

Bass jest ale jest on średni/mierny, po prostu czuć że jest i że jest czysty (czyli nie "pierdzi").

 

Słuchawki bezprzewodowo grają podobnie do przewodowych słuchawek od SONY za 65-99 zł ale dźwięk jest pozbawiony szumu w stosunku do kablowych SONY w podanym przezemnie przedziale cenowym, no może grają minimalnie lepiej ale różnica naprawdę nie wielka. Przewodowo jest prawie tak samo jak bezprzewodowo, a nawet minimalnie gorzej.

I ok potrafią zagrać lepiej niż JBL'e w cenie 200-300 zł. Ale JBL nie jest żadnym wyznacznikiem jakości dźwięku w słuchawkach.

 

Podoba mi się system składania i to że są lekkie i nie dociskają zbyt mocno do uszu. Podczas słuchania muzyki całkiem dobrze izolują zewnętrzne dźwięki jeśli nie są to jakieś krzyki, piski czy uderzenia o twarde powierzchnie.

Słuchawki nadają się do słuchania w ciepłe dni, uszy mi się w nich nie pocą mimo kilku godzin słuchania. Minus za gniazdo ładowania od góry i słabo wyczuwalny malutki przycisk POWER.

 

 

Jeśli słuchawki spadną do ceny 150-160 zł uważam że będą warte uwagi.

Za 230-240 zł (tak wiem 30-40 zł więcej) można mieć już dużo lepiej grające słuchawki co prawda z dużo gorszym mikrofonem i bez aptX.

Edytowane przez freakygamerpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności