Skocz do zawartości

Plajer Z Dobrą Jakością Muzyki


Gość razor

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

właśnie się zastanawiam jaki plajer kupić, przez ostatnie 3 lata używałem creative muvo tx (ze sluchawkami creative ep630 i bede ich uzywal dalej), od tego czasu sporo się zmieniło.

szukam małego plajera z 2-4GB pamięci,

do tego oczywiście takiego co ma jak najlepszą jakość odtwarzanego dźwięku.

 

wstępnie myślałem o iriver s10 lub iaudio t2, ale to ze względu na rozmiary, a jak z jakością dźwięku? dobre one są ?

czy może jednak wybrać co innego?

 

pozdrawiam,

razor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych zdjęć czy innych zbędnych bajerów, liczy się jakość dźwięku i małe rozmiary:)

może mieć i wbudowany aku, wszystko jedno (jeśli ma ładowarkę nie potrzebującą komputera jeszcze lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zależy ci na oglądaniu na nim zdjęć, bo jeśli nie to może iRiver T60 4GB? :]

 

T60 mnie nie przekonuje, jest duży (przez to że nie jest płaski), raczej będzie źle leżał w kieszeni,

a co do kwoty, to myślę że do 500 zeta (no chyba że jakiś super model będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może iAudio F2 ? Jakość muzyki pierwsza liga, a i wymiary niezbyt duże. Wbudowany akmulatorek starcza na około 20 h grania, można dokupić ładowarke sieciową. Jeżeli dotychczas korzystałeś z Muvo to różnica w jakości dźwięku będzie naprawde spora. Polecić jeszcze można iRiver ifp serii 7xx (pod względem dźwięku przez wielu uważany za najlepiej grający player), ale możesz znowu narzekać na wymiary ;) no i nówki raczej nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kupiłem czarnego T60, 4GB.

pierwsze spostrzeżenia, znacznie gorsze sterowanie niż w creative muvo tx.

mniej ergonomii, główny joystick łatwo przesunąć nie w tą stronę którą się chce lub go wcisnąć.

na rowerze nie tak łatwo się nim steruje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac jak to ludzie rozne rzeczy lubia.

Sterowanie w muvo bylo dla mnie nieprawdopodobnym koszmarem i nigdy nie chce miec niczego co by to nawet z grubsza przypominalo. A w T60 jest znosnie ale zawsze moglo by byc lepiej (porzadne guziczki to jest to) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna sprawa, baterie...

działał na nowej baterii duracell (w advanced ustawione na alkaline)

i po kilku godzinach pokazał że 2/3 baterii zostało, grał,

ale, po podłączeniu USB do komputera, od razu się pojawiała ikona rozładowanej baterii i się wyłączał, próbowałem kilka razy.

to samo z nową baterią Energizer, wystarczyło żeby kilka godzin pograł (2/3 baterii zostało) i już nie dało się podłączyć do PC.

teraz mam aku NiMH Energizera 1Ah, po dysyć niedługim graniu (w porównaniu do creative muvo)

pokazuje że zostało 1/3 baterii. (tryb w advanced ustawiony na rechargable)

 

a gdy zmienie na alkaline, to pokaże pełną baterię, gdy przestawię spowrotem na rechargable, będzie 2/3.

coś tu dobrze nie działa.

wydaje mi się że bateria (alkaline) ma większe napięcia, wszak zaczyna od 1.5V

a akumulator jedynie przez chwilę ma 1.4V a potem szybko spada do 1.2-1.3.V (i przy 1V można uznać że jest rozładowany)

z tego wynika że grajek mając akumulator w trybie 'alkaline' powinien szybciej pokazać że jest on rozładowany.

 

też tak macie? czy może aktualizacja firmware to poprawia (mam v1.02)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności