Skocz do zawartości

Bardzo Długie Granie


Gość hash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mój dotychczasowy odtwarzacz padł po 2 latach współpracy RCA lyra 2012 szukam zastępstwa.

priorytet to długość grania i bezawaryjność, zasilanie z AA albo aku, miło widziany slot karty, ogolnie bardziej istotne zastosowanie w sporcie (wykluczona smycz na szyje, za bardzo drażni mnie obijanie sie o ciało) niż jakość odtwarzania.

pojemność min 1GB jeśli posiada slot może być mniej, budżet naginalny w przedziale 100, 200, 300 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na długim graniu, zastosowaniu w sporcie to kup sobie T10. Można go sobie przyczepić do spodni, ewent. można doszyć sobie szufke do dresu. Mój player przy normalnym użytkowaniu działa 40-45h (testy producenta: 53h). Playerek jest bardzo wytrzymały, mi pare razy spadł na beton, trawę i na chwile nie przestał odtwarzać. Jako użytkownik tego odtwarzacza mogę go polecić. Napewno ktoś jeszcze poleci Ci T50/T60, ale imho on jest mniej wygodny do uprawiania sportu, dźwięk ponoć jest lepszy.

Pierwsza lepsza aukcja t10 1GB poniżej 300 zł

EDIT

Chłopaki mnie wyprzedzili :P

Siergiej napisał, że jest w miare bezawaryjny. Jest bardzo bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hash - j.w. T10/50 zasilane AA odtwarzaja do 50 h (zadne wbudowane akku tyle nie uciagnie) , bezawaryjnosci to jedna z zalet irivera, do T10 jest swietna opaska na reke, teraz ceny do 300 pln T50 1 GB, do 330 pln T10 z radiem IMHO najlepszy do sportu.

Odpusc sobie ten slot na karty ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu się tak napraliście na tego T10? To stary model, zamiast niego są T50/T60. Jak ci zależy na długim czasie pracy to raczej ten pierwszy, chociaż ten drugim jest imho lepszy we wszystkich pozostałych aspektach.

Prawda jest taka, że dla przeciętnego użytkownika, T10 różni się od T50 obudową i jedną opcją w menu SRS. Cena zbliżona, więc jeżeli koledze zależy na solidnym playerku T10 jest idealny, tym bardziej jeżeli nie chce nosić go na szyi lub w kieszeni. Tak bdw iFP to również "stary model".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz problem , bo wg fachowcow od irivera podobno ma nie byc zadnych dodatkowych akcesoriow do T50.

pozostaje chyba tylko jakis hand made.....................

albo

http://www.allegro.pl/item208017068_uniwer...n_skarpeta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności