Skocz do zawartości

Manta Mm39


kamilfan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej co myślicie o tych słuchawkach ??. Mam je własnie i moim zdaniem są ekstra.... Mam tez słuchawki Traker... przy Mancie są niczym.... Manta bardzo głośno odbiera.

 

Tylko zastanawia mnie rzecz.... Bo na słuchawkach napisane jest R i L (prawa , lewa). I dziwi mnie jedna rzecz... Te słuchawki mają w środku pochyłe(na skos) głośniczki tak jak widac na zdjęciu.... No i jak się załozy słuchawki R na prawe, i L na lewe ucho, to te głosniczki nie są skierowane na małżowine uszną.... Tam gdzie jesr R powinno byc L, a tam gdzie L powinno byc R... Wtedy byłyby skierowane prosto w ucho... (chyba). Miał ktoś te słuchawki

 

ZDJĘCIE (kliknij)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są skierowane własnie tak dziwnie :P. Np. jak słuchawka Prawa to powinnien byc skierowany głosnik do małżowiny , a on jest skierowany tak jak powinien byc do lewego ucha heh, i tak samo z lewą... chyba ze tak ma byc :P nie wiem:P To taklie moje spostrzezenie, ze jak jest juz zrobione na skos, to powinno byc własnie tak :P

 

Tą zdjecie co dałem, to jest słuchawka do prawego ucha :P wyobraż sobie ze ją zakłądasz, to ten skos powinien byc w druga strone:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od radzam wszystko, co sygnowane jest marka Manta.

 

Sypie sie to niemilosiernie. Kilka dni temu wyjezdzalo u mnie ze sklepu sporo sprzetu z Manty.

Wszystko wyjezdzalo nie do klientow a do serwisu. Dodatkowo z dobrego zrodla wiem, ze na wystawach mamy odtwarzacze poserwisowe.

 

Do serwisu najczesciej jezdza odtwarzacze DVD, odkurzacze [tak, odkurzacze Manta].

MP3/Mp4 playerow manta chyba nie ma na sklepie, ale sa Vakossy ktore tez lubia sie popsuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam słuchaki Tracer....Słuchawki wyglądają masywniej i są droższe... Ale dzwięk jest gorszy od Manty.... W Macie jest bardzo głosno, a w Trackerach nie.... Dzwięk w Mancie jest czystrzy od Tracker....

 

No ale co z tym skosem tak powinno byc?? na zdjeciu dałem słuchawke z prawego ucha... moim zdaniem skos powinien byc w druga strone.....a waszym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej co myślicie o tych słuchawkach ??. Mam je własnie i moim zdaniem są ekstra.... Mam tez słuchawki Traker... przy Mancie są niczym....

Skoro Twoim zdaniem są ekstra to nie ma się o co pytać - najważniejsze, żeby się użytkownikowi podobało, nie??? Osobiście bym ich nie kupił i podejrzewam, że polegną w porównaniu z każdym modelem producentów specjalizujących się w produkcji słuchawek a nie tak jak Manta wszelkich gadżetów RTV i komputerowych... Zresztą dużo zależy od Twoich wymagań i możliwości finansowych bo na tle tego mogą się okazać zupełnie wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam no-name Manty działa dosyć długo ale w serwisie już było 2 razy bo przycisk MODE padł. Ogólnie manty też nie polecam, widziałem takie większe słuchawki Media-Tech i grały tak sobie już dużo dużo lepiej grają Sennheisery HD202 choć według nie grają rewelacyjnie.

 

Co do sprzętu przypomina się ciekawa sytuacja. Kiedyś kupowałem odtwarzacz DVD firmy Korr poczytałem o nim na forum, pisali że to dobry, tani sprzęt i faktycznie dobry działa już dwa lata i łyka wszystkie filmy. Ale w sklepie przy zakupie była ciekawa sytuacja, poszedłem podbić gwarancje do zaplecza serwisowego, facet podpiął DVD do kontaktu wciska przycisk POWER a tu nic się nie dzieje... podnosi słuchawkę i mówi: "Weź mi przynieś Korra na serwis, albo weź od razu dwa" :P Przynieśli inne, zadziałało potem spytałem faceta czy często zdarzają się wraki, on odpowiedział: "Co drugi"... bomba... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówie że MM39 są rewelacyjne i nie ma lepszych :). Ale mówie że są lepsze od Tracer, bo są głośniejsze i to o dużo....

Mają mniejszą impedancję i większą skuteczność... :P To, że są "głośniejsze niż coś tam" nie determinuje jeszcze ich "lepszości".

No ale temat załozyłem po to by sie dowiedziec o tych głosniczkach co sa na skos...

Sprawdź inny egzemplarz w sklepie czy też tak ma - dowiesz się czy to błąd w montażu Twojego egzemplarza czy ich producent wymyślił sobie coś takiego - przetworniki ułożone pod kątem to nic nowego w słuchawkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności