Skocz do zawartości

FiiO FH9: przebojowy ultra high-end za śmieszne pieniądze!?😳​


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Play napisał(a):

A czy są przebojowymi ultra high endami za śmieszne pieniądze?

Jeśli kwota 3000+ to śmieszne pieniądze to owszem są 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 28.10.2022 o 19:17, bassfreak napisał(a):

@discodroid

 

Kwestia tego jeśli posiadam fh5s pro to czy ilośc basu jest chociaż na takim samym poziomie w FH9? Ja i tak używam parametryczny eq jako wtyczka vst do foobara i podbijam sobie zakres poniżej 80 czy 70hz o 4-6db. Nie oszukując to szukam czegoś co przypomina dyskotekę na głowę ale przy zachowaniu dobrej jakości dźwięku :D

 

Dyskoteka w głowie, dobra jakość dźwięku, imponujący bas - OK. Chyba wiem już mniej więcej czego szukasz i tak sobie pomyślałem, że miałbym dla Ciebie inną opcję, która w zasadzie pojawiła się dość niedawno i zdążyliśmy ją zaprezentować póki co na AVS, a na imię jej...

 

KINERA HODUR.

 

25 minut temu, greg_jg napisał(a):

Pytanie do posiadaczy – izolacja jest faktycznie słaba? Lub innymi słowy – czy te słuchawki nadają się na „warunki miejskie”?

 

Wiesz co, izolacja trochę kuleje w kontekście słuchawki dokanałowej, ale z pewnością nie jest super kiepska. Jeżeli lubisz głośniej słuchać muzyki, to wśród tłumu i we względnie cichych warunkach ludzie w pobliżu z pewnością będą słyszeli muzykę dobiegającą z FH9, ale nie na tyle, żeby im to jakoś specjalnie przeszkadzało i na pewno nie będą potrafili jej konkretnie rozpoznać. Nie martwiłbym się tym specjalnie, bo FH9 zostały zaprojektowane z myślą o jakości dźwięku, w związku z tym resztę potraktowałbym jako niuanse.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, discodroid napisał(a):

 

Dyskoteka w głowie, dobra jakość dźwięku, imponujący bas - OK. Chyba wiem już mniej więcej czego szukasz i tak sobie pomyślałem, że miałbym dla Ciebie inną opcję, która w zasadzie pojawiła się dość niedawno i zdążyliśmy ją zaprezentować póki co na AVS, a na imię jej...

 

KINERA HODUR.

 

Myślę że znalazłem coś znacznie lepszego, po odpaleniu filmu od razu 10:10 min się włączy, czekam na poprawione v2 do marca/kwietnia a tutaj screen żeby było śmiesznie 🤣

 

xddd_2.png?width=954&height=563

 

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, discodroid napisał(a):

Wiesz co, izolacja trochę kuleje w kontekście słuchawki dokanałowej, ale z pewnością nie jest super kiepska. Jeżeli lubisz głośniej słuchać muzyki, to wśród tłumu i we względnie cichych warunkach ludzie w pobliżu z pewnością będą słyszeli muzykę dobiegającą z FH9, ale nie na tyle, żeby im to jakoś specjalnie przeszkadzało i na pewno nie będą potrafili jej konkretnie rozpoznać. Nie martwiłbym się tym specjalnie, bo FH9 zostały zaprojektowane z myślą o jakości dźwięku, w związku z tym resztę potraktowałbym jako niuanse.

 

IEMów używam właściwie jedynie, gdy wychodzę z domu, więc izolacja akustyczna jest niestety kluczowa. Przy czym nie mam na myśli, sytuacji w którejś ktoś będzie słyszał to, czego słucham, ale to, że idąc ulicą czy korzystając z komunikacji miejskiej hałasy z zewnątrz będą utrudniać odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności