Skocz do zawartości
  • 0

TWS do 300zł (Fill T1 Lite vs Jabra 75T)


Scoty

Pytanie

Witam poszukuje nowych TWS-ów.

W pierwszej kolejności nie chciałem dużo wydawać i zachęciły mnie recenzje Fill T1 Lite. Natomiast z okazji czarnego piątku mocno obniżyły cenę Jabry 75T do około 275zł.

Prosiłbym od jakieś opinie ew. o propozycję czegoś innego.

Lubię bas, granie pod V-ke i szczegółowość.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To dorzuć do listy Panasonic RZ-S500W teraz ok 300 pln są 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakbyś chciał to mam Audio-Technica ATH-CK3TW w bdb stanie (mało używane - może z 10h łącznie pograły) i na gwarancji do sprzedania - za 180 zł oddam. Gumki fabryczne w ogóle nie używane.

 

One grają z fajnym basem i lekką V-ką. Poczytaj: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-ck3tw-true-wireless/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam szukam nowych tws, co prawda może trochę większy budżet bo do 500 - 600 zł. Podobnie jak autor lubię basowe brzmienie, jak jest "powietrze" na scenie niż miks wszystkiego zamknięte w małym pudełku. Oprócz disco polo to praktycznie każdy rodzaj muzyki się przewija przez moje uszy ale z przewagą rapu, "elektroniki" i zespołów podobnych do Bring Me The Horizon. 

 

Jestem ciekaw waszego zdania na temat LG FP8. Mialem okazję mieć je przez chwilę w uszach. Komfort jest na bardzo wysokim poziomie, a z tym mam ogromny problem jeśli chodzi o tws. Słuchawki mi często wypadają albo czuje dyskomfort w któreś ucho. Jeśli chodzi o sam dźwięk to ciężko mi powiedzieć bo miałem je zbyt krótko w uszach. 

 

Mam nadzieję, że nie wprowadzę zbyt dużego zamieszania w temacie autora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, Jaro54 napisał:

To dorzuć do listy Panasonic RZ-S500W teraz ok 300 pln są 

Ciekawa opcja, ale obawiam się że mogą być ciut za duże. A chciałbym żeby jak najmniej wystawały z ucha.

Ciągnie mnie wciąż w kierunku tych Fill T1 Lite bo wydają się dosyć małe.

1. Czy stracę dużo na jakości muzyki względem Panasoniców i Jabry, oczywiście brak ANC i pewnie gorsza aplikacja pod EQ, ale powiedzmy ze to się przeżyje. Natomiast jak wygląda żywotność baterii w dłuższej eksploatacji?

2. Czy jest jakaś różnica pomiędzy T1 Lite Angielską wersją , a Chińską czy to tylko język w aplikacji. Bo gdzieś natknąłem się na takie porównania i chciałem się upewnić.

3. I ostatnie orientuje się ktoś czy aktualne zamówienia z aliekspress doliczają 23% podatku na elektronikę? Bo dawno się w to nie bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności