Skocz do zawartości

Kupilem H340!


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem dzis H340, jescze nie wiem z jakim formware on bedzie, ale z doswiadczenia ze zmiana biosu w kompie wiem ze puki wszystko dziala jak powinno, to nigdy nie oplaca sie zmieniac go na nowszy.

Player jest w wersji UE, jaki jest najlepszy wedlug was Formware do h340?

Nie pytam jaki jest najnowszy, bo nie zawsze najnowszy oznacza najlepszy, chyba ze w przypadku iRivera wlasnie tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie jak kolega wyżej najnowsze zazwyczaj jest najlepsze, wprowadza poprawki ulepszenia,itp itd, ja w swoim h320 z US mam załadowany 1,25 koreański (pomimo uwag iRiver'a ze nie bedzie działać a jednak filmiki chodzą) :) Pozdro

rada- załaduj najnowszy zawsze możesz wrócić do starego oprogramowania. Nic nie stracisz a jak coś to zyskasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z bateria, bo dopiero co wgralem nowy soft, ale zauwazylem ze filmy przewijaja sie mniejszymi skokami, o wiele bardziej plynnie, co z reszta bardzo mnie ucieszylo..

 

 

Update!

 

Przed chwilka znalazlem ten sam firmware w wersji za rowno korea jak i europa...

h340 1.27X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz moge sam to potwierdzic ze z nowym firmwarem dziala dluzej. Dzisiaj w robocie przez prawie caly czas (ok8h) sluchalem muzyki i wskaznik nawet nie dgrnal. :)

Dodam jeszscze ze sluchalem na glosnosci 14 i mialem tylko jedna sluchawke w uchu. :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odgrzeje troche temat :D

 

Powiedzcie mi czy konieczne jest formatownie po zmianie firmware'u? Aktualnie mam wgrany 1.25 i chcialem zmienic na 1.27, ale nie bardzo chce mi sie formatowac playerka i wgrywac jeszcze raz muzyki <_<

Ehhh oczywiscie ze nie musisz formatowac dysku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od dwóch miesięcy H340 z firmwarem 1.02 US.

Chciałbym sobie wgrać EU 1.25.

Przeczytałem juz na 4um, że mimo iż iRiver nie zaleca wgrywania "nieregionalnego" firmware'u to nie ma z tym problemu.

Pytanie mam inne - co w razie gdy bedę musiał przywrócić oryginalny firmware. Skąd go mam wziąć - na amerykańskiej stronie iRivera piszą - jak to dla durniów amerykanów :) -, że odtwarzacze są dostarczane z najnowszym firmwarem i nie ma potrzeby jego aktualizacji. I w związku z tym nie ma tam nic do pobrania, to skąd mam wziąść ten firmware w razie czego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności