Skocz do zawartości

Kiwi Ears Cadenza; BLON mini; MH1c mod; TRN STM; NiceHCK X49; TRN MT1; Explorer 2,0


Birken

Rekomendowane odpowiedzi

 

11. BLON mini srebrne bez mikrofonu. Słuchane jakieś 12h. Stan perfekt pudełko itd. Jeden mały tips przyszedł pęknięty (i tak badziewne). Ja słuchałem na swoich startipsach.

Cena: 70zł

 

13. Sony MH1c robione (bo to więcej niż tylko modyfikacja) przez espe0 (tutaj)+ kabel z mikrofonem KBear. Słuchane ze 13h. Komplet tipsów nieużywanych bo miałem drugi komplet.

Cena: 150zł

 

14. TRN MT1. Słuchane mało. Kolor zielony. Komplet tipsów używane tylko S, pudełko nawet mam ale bez styropianu :P 

Cena: 20zł

 

15. Dongiel CX31993. W zasadzie nowy sprawdziłem tylko wszystko czy działa jak należy. Ta pierwsza wersja srebrna w pudełku. 

Cena: 30zł. 

 

16. Audictus Explorer 2,0. Jak nowe. Grały ze 3h. Za dużo basu dla mnie. W komplecie pudełko i cała reszta. 

Cena: 20zł

 

18. Kiwi Ears Cadenza Grały ze 40h a na zewnątrz wyszły dwa razy. Kolor "Chorus" czyli w rzeczywistości bardziej różowy niż czerwony. Zdjęcia w recenzjach na headfi są w ilości zupełnie wystarczającej. Stan idealny, nie podeszły mi bo prądu chcą ciut za dużo na mojego biedagrajka a z dongla i telefonu słuchać mobilnie nie umiem. Jeśli odtwarzacz kiedyś zmienię (a na rynku pusto) to najwyżej kupię jeszcze raz :P 

Cena: 115zł

 

19. TRN STM Nowki, kupiłem na zapas tak mi się spodobały. Sprawdziłem tylko na swoim kablu i tipsach czy działają jak należy. Kabel, tipsy i tulejki nigdy nieotwarte. Kolor zielony bez mikrofonu. Te obok na zdjęciu z wytartymi napisami to moje :)

Cena: 50zł

 

20. NiceHCK X49 Nowe w folii nigdy nie otwierane. Kupiłem na zapas. Wersja bez mikrofonu

Cena: 65zł

 

 

Do cen należy doliczyć koszt wysyłki. Mogę wystawić na OLX. Jakieś tipsy w większym rozmiarze mogę dorzucić lub pianki.

Przyjmę jakiś kabel coax przyzwoity a może i coś innego 😉

 

 

IMG_6193s.jpg

 

 

1661180179452s.jpg

 

 

 

 

1674120211355xx.jpg

1705745747329.jpg

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Birken zmienił(a) tytuł na TRN BA5; KBear KS2; Kinera SIF; Ve monk Lite; KBear Stellar
  • Birken zmienił(a) tytuł na BLON mini; TRN BA5; KBear KS2; Kinera SIF;
  • Birken zmienił(a) tytuł na BLON mini; TRN BA5; KBear KS2; Kinera SIF; VE BIE
  • Birken zmienił(a) tytuł na BLON mini; TRN BA5; VE BIE; Salnotes Zero;
  • Birken zmienił(a) tytuł na BLON mini; TRN BA5; VE BIE; Salnotes Zero; MH1c
  • Birken zmienił(a) tytuł na BLON mini; TRN BA5; VE BIE; Salnotes Zero; MH1c mod; Abigail; TRN MT1
  • Birken zmienił(a) tytuł na BLON mini; TRN BA5; VE BIE; MH1c mod; TRN MT1; CX31993
  • Birken zmienił(a) tytuł na Kiwi Ears Cadenza; BLON mini; VE BIE; MH1c mod; TRN MT1; CX31993; KZ 8 Core; Audictus Explorer 2,0
  • Birken zmienił(a) tytuł na Kiwi Ears Cadenza; BLON mini; MH1c mod; TRN MT1; CX31993; Audictus Explorer 2,0
  • Birken zmienił(a) tytuł na Kiwi Ears Cadenza; BLON mini; MH1c mod; TRN STM; NiceHCK X49; TRN MT1; Explorer 2,0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności