Skocz do zawartości

[S] HD565 Ovation z kablem Audeos Deluxe (2m), Colorfly C10, Stello U3.


Kapsel

Rekomendowane odpowiedzi

1) HD565 Ovation z kablem Audeos Deluxe [2m]
 
Słuchawki w stanie bardzo dobrym. Wymieniłem gąbkę pałąka na oryginalną z hd600 oraz nausznice welurowe od HM5 (stan bdb).
W komplecie jest oryginalny, wiekowy już kabel z przejściówką na dużego jacka (stare kable maja to do siebie, ze od czasu do czasu przerywają).
Podobno czyszczenie styków pomaga. Osobiście się w to nie bawiłem bo kabel od Audeos jest bezkonkurencyjny.
 
mp3store001.jpg
 
mp3store016.jpgmp3store017.jpg
 
mp3store002.jpgmp3store003.jpg
 
Cena: Dla forumowiczów 500zł + wysyłka
 
2) Colorfly C10 - kolor złoty -  stan niemalże idealny (drobna ryska na drewnianych pleckach).   SPRZEDANY
Pełen zestaw z pudełeczkiem, kablami, futerałem i ładowarką (bez przejściówki europejskiej).
Na wyświetlaczu naklejona oryginalna folia, w zestawie jest dodatkowa folia, więc śmiało można ją wymienić na nową.
Odtwarzacz zawsze noszony był w skórzanym futerale. Używany sporadycznie, jedynie w domu. Głownie korzystałem ze swojego stacjonarnego klocka Audio-GD.
 
Cena - 450zł  + wysyłka
 
3) Stello U3 - konwerter USB-SPDIF - SPRZEDANY
Stan techniczny - Idealny
Wizualnie prezentuje się bardzo dobrze (małe ryski, widoczne na zdjęciach)
 
Cena: 650zł + wysyłka
 
 
 
 

mp3store004.jpg

mp3store005.jpg

mp3store006.jpg

mp3store007.jpg

mp3store008.jpg

mp3store009.jpg

mp3store010.jpg

Edytowane przez Kapsel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych zestawem HD565+Colorfly C10 obniżam cenę do 900zł + przesyłka! to naprawdę zgrany duet, o którym możecie poczytać na forum.

Rezygnuję z rezerwacji, nie chcę się w to bawić. Kto pierwszy ten lepszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności