Skocz do zawartości

Wybrać odtwarzacz Iriver T50/t60 Czy T10?


Rekomendowane odpowiedzi

Dźwiękowo T60, bo jest nowszy i to produkt iRivera, a nie OEM oklejony nazwą iRiver (jak x20).

Innych aspektów musiałbyś szukać w recenzjach.

Poza tym podobno są problemy z kółkiem nawigacyjnym x20 (to chyba opinia KHRoNa, ale nie pamiętam dokładnie - nie bij :)), stabilnością firmware oraz szybkością jego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Na PX200 może być trochę mało basu i wysokie tony mogą robić się nieprzyjemne, ale to cechy tych słuchawek. T60 ma dobrze działający equalizer więc będzie dało się poprawić co nieco. Podejrzewam, że do tych słuchawek najlepsze będą tzw. ciepłe i basowe odtwarzacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze to zauważył oprócz mnie? :)LINK

 

Niektórzy mówią, że T60 ma odrobinę wyższą charakterystykę brzmienia (tj. więcej "góry") od "starego" T10. To prawda? Jeśli tak, bardzo by mi to odpowiadało. :D

 

Co do Sansy Clip - potwierdzam, zgrywa się doskonale z "wyżej" grającymi słuchawkami. Jeżeli Sennheisery px200 mają charakterystykę w jakiś sposób zbliżoną do Kossów KSC75, powinny dobrze zabrzmieć z Clipem. Ale najlepiej sam posłuchaj takiego zestawu, zanim coś kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
Ktoś jeszcze to zauważył oprócz mnie? :)LINK

 

Ja widziałem to jakiś czas temu - w sumie sądziłem, że T60 już się "sprzedało" w Polsce z półek sklepowych

 

Ogólnie rzecz biorąc bardzo przyjemny playerek - gdyby tylko nie fakt, że trzeba go karmić paluszkami AAA to bym go kupił. A mnie nie kręci ładowanie akumulatorków w bateryjkach - no i ten szalony wskaźnik, który pokazuje ile jeszcze bateria ma kresek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem to jakiś czas temu - w sumie sądziłem, że T60 już się "sprzedało" w Polsce z półek sklepowych

Z tego, co tam wyczytałem, wynika, jakoby iRiver wznawiał produkcję T60. Nie wiem, czy na stałe, czy tylko na jedną, limitowaną serię.

Słuchałeś go może? Faktycznie gra "wyżej" od T10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kupić T60 znowu czy nie? :)

No, ja kupuję, ale zastanawiam się, z czym to się "zgra" (najlepiej z czymś, co mam - bo jeśli nie, to musiałbym już teraz pomyśleć o wygospodarowaniu dodatkowej kasy na słuchawki) i dlatego pytam zorientowanych o charakterystykę. Jeżeli faktycznie jest tak "jasny", jak mówią, to z AKG K430 zagrałby idealnie (T10 całkiem dobrze gra z nimi przy "podbiciu" sopranu: 0, 0, 0, +3, +5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam!

Zainteresowałem się T60 ale chciałem się jeszcze upewnić co do jednej kwestii. Jak będzie współpracował z słuchawkami SHE9500? Stronę wcześniej kilka osób uznało, że z SHE9700 działa fajnie. Nie wiem jak się ma do siebie charakterystyka tych słuchawek, stąd pytanie. SHE9500 są w w miarę zrównoważone ale jednak raczej "ciemne". Będzie to grało dobrze w tym zestaweniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

W temacie MP3 nie jestem zbyt obeznany.

Gdyż do tej pory nie miałem przyjemności słuchania muzyki na lepszych odtwarzaczach MP3, jedynie na "krzakach" i z kiepskimi słuchawkami.

 

Za niedługo będę chciał sobie kupić jakiś lepszy odtwarzacz i mam pytanie odnośnie Irivera.

 

Mianowicie, jak wypada T60 w zestawieniu z E100 ?

Mam na myśli jakość dźwięku oczywiście, i nie interesuje mnie nic innego na playerku oprócz słuchania muzyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie, jak wypada T60 w zestawieniu z E100 ?

Mam na myśli jakość dźwięku oczywiście, i nie interesuje mnie nic innego na playerku oprócz słuchania muzyki.

Z autopsji jeszcze nie znam, ale z tego, co piszą, w tym porównaniu T60 jest bezkonkurencyjny (w E100 bas brzmi trochę mniej czysto). Jeśli T60 nie jest gorszy (a czytałem opinie, że jest lepszy) od T10, to jest to naprawdę czołówka. Ale na pewno będę wiedział najwcześniej w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Somebody22

Powoli przymierzam się do zmiany grajka i tu pytanie (wiem wiem jest ich tu milion ;) Co wg. was najlepiej zastąpi T10 jeśli jedynym wymogiem jest większa pojemność, oczywiście z podobną jakością dźwięku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności