Skocz do zawartości

Wybrać odtwarzacz Iriver T50/t60 Czy T10?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam takie pytanko odnosnie T10. Przegladajac siec zauwazylem, ze T10 FM 1gb mozna dostac za 350 zl natomiast T10 bez FM kosztuje sporo ponad 400 zl 450 nawet. W czym jest roznica? Czy roznica w odtwrzaczach wynika tez z pojenosci? Bo gdzies wyczytalem, ze tylko te T10 2GB maja nowy firmaware z drugiej polowy 2006 i niczym prawie nie roznia sie od T60. Ale nie moge znalezc tego tematu

 

Przegladajac forum natknalem sie na problemy uzytkownikow w T10. Czy to pojedyncze egzemparze byly wadliwe, czy na skutek wgrywania innego oprogramowania padaly? Bo jutro chce isc kupic odtwarzac i zastanawiam sie nad T10 a T60, ale w t60 latajaca klapka i przede wszystkim wyglad nie jest imponujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, a ja mam takie pytanko (jeszcze nie zdecydowany jestem :) )

 

czym poza klipsem, pojemnością, wielkościa wyświetlaczy, czasem działania i ceną .........różnią się modele T10 i T60 ????

 

tak technicznie, T10 w czyms jest lepszy czy cos ? :>

 

pozdro !

/solari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t10 w szczegolnosci nowe modele 2GB z radiem maja chyba te same bebechy co t60, a roznica w dzwieku podobno jest znikoma, wiec bierz co ci bardziej odpowia estetycznie :)

 

estetycznie T10 :D cenowo T60 ;)

 

pozdro !

/solari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Gavreel T10 jest imo totalnie nieopłacalny... kosztuje kupę kasy, a joy w T60 naprawdę nie jest taki straszny jak go malują (chyba że zależy Ci na długim czasie pracy, wówczas zwracam honor ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Eksperci od T10!

 

Orientujecie się jaka jest wartość rynkowa T10 bez FM z pamięcią 1GB?

 

http://www.allegro.pl/item309045390_iriver_t10_1gb.html Nie wiem czy się licytować, a jeśli tak to do ilu warto.

 

Rozumiem, że z dźwięku byłbym zadowolony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy 1 GB z radiem kosztuje chyba ok. 300 zł (w Euro AGD).

Za nowy 2 GB z radiem zapłaciłem ok. 350 zł.

Używany 1 GB bez radia wydaje mi się, że nie jest wart więcej niż 200 zł.

Tzn. ja bym go w ogóle nie kupował, bo radio jest dla mnie bardzo ważne, ale dla Ciebie radio nie ma chyba znaczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Master of Flamaster

No to mam problemik. Chciałem kupić t10 t50 lub t60. T50 odpadł bo ma wersję tylko 1 Gb a to znacznie za mało.

Więc zostają t10 i t60. I tutaj już nie będzie się tak łatwo zdecydować bo za t 60 przemawia duża dostępność i niewygórowana cena

a za t10 czas jaki działa na jednej baterii i moim zdaniem lepszy wygląd.

Nie wiem, może jak znajdę t10 w wersji 2 gb z końca produkcji to sobie kupię, jak nie to wybór padnie na t60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, żeby były jeszcze dostępne T10 z końca produkcji w znośnej cenie :)

Próbuj celować raczej w refurby (wiadomo, tańsze, bo to nie "nówka" wg powszechnie panującego stereotypu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
niedawno kupilem iriver T50 i niemoge dojsc jak sie dodaje piosenki do playlisty ?? :angry: moze ktos wie??

tak odtwarzacz bardzo dobry ;]

Przytrzymujesz przycisk EQ (ten mały, środkowy) na zaznaczonym utworze podczas przeglądania.

Oczywiście muzyka nie może grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności