Skocz do zawartości

Adapter/Moduł Bluetooth do słuchawek PC (SPC Viro Plus)


siemien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jakiś czas temu nabyłem słuchawki od SPC, a dokładnie ich pierwsze SPC Viro Plus. Są wygodne itd itd, wszystko super. Zwyczajnie nie chcę was zanudzać opowiadaniami, bo nie jest to recenzja.

 

Otóż ostatnio rozmyślałem nad słuchawkami bluetooth i zauważyłem pewien gadżet, czyli adapter bluetooth od Fiio. Dokładnie ten do M40x od Audio Technica. Zacząłem szukać głębiej i znalazłem też takowy do słuchawek Bose. 

 

Zastanawiałem się czy ktoś miał lub ma podobne adaptery, nie dedykowane pod w/w słuchawki, ale zrobił ze swoich nausznych bezprzewodowe. Viro Plus mają 32 ohmy, więc są standardowymi słuchawkami, żadnego szału. Czy w ogóle takie coś ma sens przy użytkowaniu np 4-5h dziennie przy pc?

 

Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jakiś czas temu nabyłem słuchawki od SPC, a dokładnie ich pierwsze SPC Viro Plus. Są wygodne itd itd, wszystko super. Zwyczajnie nie chcę was zanudzać opowiadaniami, bo nie jest to recenzja.
 
Otóż ostatnio rozmyślałem nad słuchawkami bluetooth i zauważyłem pewien gadżet, czyli adapter bluetooth od Fiio. Dokładnie ten do M40x od Audio Technica. Zacząłem szukać głębiej i znalazłem też takowy do słuchawek Bose. 
 
Zastanawiałem się czy ktoś miał lub ma podobne adaptery, nie dedykowane pod w/w słuchawki, ale zrobił ze swoich nausznych bezprzewodowe. Viro Plus mają 32 ohmy, więc są standardowymi słuchawkami, żadnego szału. Czy w ogóle takie coś ma sens przy użytkowaniu np 4-5h dziennie przy pc?
 
Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi  
Jeżeli chcesz pozbyć się z ograniczeń powodowanych kablem to jak najbardziej,inaczej nie ma sensu

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Viro mają odpinany kabel? jesli nie to raczej Fiio BTR3k lub ES 1000. A jak masz odpinany kabel to raczej taki adapter niż te co wymieniłeś. One są robione pod konkretne modele i nie ma pewności czy do twoich ( warunek odpinany kabel) Viro spasuje i będzie pracował prawidłowo

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden miał i sobie chwalił. Jego zdanie można potraktować poważnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagibis X2 z aptX HD. Może klasycznie odbierać przez BT ale i nadawać (wpinasz w wy słuchawkowe smartfona bez aptX i nadajesz do słuchawek BT). Jako odbiornik wtykany w gniazdo 3.5 mm słuchawek pracuje lepiej.

U mnie pracuje z Meizu HD50, dawał radę z Oppo PM3 choć tu miał nieco za mało mocy.

Przy odrobinie majsterkowania można by dodać do niego przejściówkę ("rurkę") z dwoma gniazdami jack i użyć do napędzenia dokanałówek. Kabelek można zwinąć lub użyć skróconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności