Skocz do zawartości

Akumulatorki Do...


Babu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Właśnie nie dawno kupiłem sobie iRiver'a T60 i szukam do niego akumulatorków. Ponieważ mam już ładowarkę(firmy "Energizer"-czy jakoś tak), potrzebuje kupic jedynie akumulatorki typu AAA. No i właśnie stąd to moje pytanka(4):

1. Czy mogę kupic do tej ładowarki inne akumulatorki(nie z tej firmy)?

2. Jakie byście polecili mi akumulatorki do tej ładowarki(konieczna cała nazwa, bo jeżeli chodzi o te rzeczy to jestem zupełnie zielony)

3. Czy "energizer" to dobra firma jeżeli chodzi o akumulatorki?

4. Z których firm akumulatorki są "the best"?

 

 

 

Z góry dzięki i sorki jeżeli takie posty już były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: Jakii byście mi polecili model akumulatorków AAA(dokładna nazwa)?

Aku AAA Energizer o pojemności 1000 mAh. Używam Energizerów AA o pojemności 2500 mAh i jestem bardzo zadowolony.

Z ładowarką MW 8168 GS tworzą wspaniały zespół ;) . Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony moge polecic accu Energizera - nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow. Sanyo i GP i ofcoz Energizer...Reszta niewarta zainteresowania ;) Co do ladowarek to MW najlepsze chociaz ja mam Cameliona i tez nie narzekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie nie dawno kupiłem sobie iRiver'a T60 i szukam do niego akumulatorków. Ponieważ mam już ładowarkę(firmy "Energizer"-czy jakoś tak), potrzebuje kupic jedynie akumulatorki typu AAA. No i właśnie stąd to moje pytanka(4):

1. Czy mogę kupic do tej ładowarki inne akumulatorki(nie z tej firmy)?

2. Jakie byście polecili mi akumulatorki do tej ładowarki(konieczna cała nazwa, bo jeżeli chodzi o te rzeczy to jestem zupełnie zielony)

3. Czy "energizer" to dobra firma jeżeli chodzi o akumulatorki?

4. Z których firm akumulatorki są "the best"?

 

 

 

Z góry dzięki i sorki jeżeli takie posty już były.

 

Czytać też umiesz, czy tylko pisać?

Temat 9173472 razy poruszany na forum. Kilka długaśnych tematów o tym jest. Ja mam conieco o tym w sygnaturce. No, ale fakt. Trzeba najpierw posiąść trudną sztukę czytania i szukania - ostatni link w sygnaturce gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać też umiesz, czy tylko pisać?

Temat 9173472 razy poruszany na forum. Kilka długaśnych tematów o tym jest. Ja mam conieco o tym w sygnaturce. No, ale fakt. Trzeba najpierw posiąść trudną sztukę czytania i szukania - ostatni link w sygnaturce gorąco polecam.

 

Nie wiem skąd masz tak dokładne statystyki:)?; ale powiem Ci, że jak chcę poczytać bezsensownie negatywnie naładowane reakcje to czytam komentarze z onetu. Lepiej ogranicz się do trudnej sztuki czytania i szukania - co zapewne świetnie potrafisz robić:) pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz tak dokładne statystyki:)?

 

To pytanie czy stwierdzenie faktu, Twojej niewiedzy?

 

Tak czy inaczej spieszę z wyjaśnieniem - z wyszukiwarki.

 

A co do reakcji - nie lubię powtarzających się pytań, bo potem trudno coś znaleźć i system się zapętla.

Dlatego dzieci neostrady jak najszybciej kieruję (zawsze mam to w podpisie) tutaj.

I nie uważam tego za złośliwość tylko za przysługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności