Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte ok. 1000


wujexwkz

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak bas, to może Sony WH 1000XM3 (bluetooth) albo Momentum Around Ear, np. M2 AEi powinny być jeszcze dostępne. Z DT 1770 poczekałbym na Black Friday za niecały miesiąc, może będą jakieś sensowne promocje i cena zbliży się do 1000. Z zamkniętych jest trochę trudniej w ostatnim czasie coś niezłego znaleźć, fajniejsze modele zaczynają się bliżej 2000 (Fostex TH610, Shure 1540, Aeon Closed). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

Ze słuchawek BT polecę Ci FIIO EH3NC - możesz je też przewodowo podłączyć na dwa sposoby przez JACK normalnie oraz przez... USB. Wtedy jakość dźwięku jest na prawdę fenomenalna. Możesz też lekko nagiąć budżet i próbować startować do Monolith 1060c, ale polecam wcześniej zadokować do mp3store stacjonarnie i posłuchać czy to jest brzmienie jakie Ci się spodoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store
W dniu 4.11.2020 o 21:12, wujexwkz napisał:

AKG K371, Sony WH1000XM3, FIIO EH3NC. Na droższy sprzęt muszę dorosnąć. Ktoś mi doradzi które wybrać z tej trójki?

Ja sam z tej trójki bym wybrał FIIO bo ma największe możliwości, w tej cenie jest na prawdę dobrym modelem, nie wiem czy pisałem wcześniej ale soniacze dla mnie za mocno misiują, są za ciemne, klejące i mało szczegółowe. Zaryzykuj zakup EH3NC online z wysyłką, zawsze masz te 14 dni na zabawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, DeVilio napisał:

Ja sam z tej trójki bym wybrał FIIO bo ma największe możliwości, w tej cenie jest na prawdę dobrym modelem, nie wiem czy pisałem wcześniej ale soniacze dla mnie za mocno misiują, są za ciemne, klejące i mało szczegółowe. Zaryzykuj zakup EH3NC online z wysyłką, zawsze masz te 14 dni na zabawę. 

Dzięki! długo myślałem i jednak FIIO, planuje kupić coś lepszego ale najpierw te pomęcze, i muszę dojrzeć do droższych zabawek :). Miałem wcześniej SRH 240 ale dziadowskie wykonanie kabli zabiło te słuchawki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 11.11.2020 o 21:54, wujexwkz napisał:

Przyszły, zamawiane z mp3store, wszystko w porządku, dźwięk miodzio, a po kablu rzeczywiście jeszcze lepiej, ale BT też git. Dzięki, za rok coś czuję że będę podnosił poprzeczkę..

 

Jak sprawuje się w nich NC? Czy dźwięk bardzo mocno się pogarsza tak jak jest to opisane w recenzjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja powiem sennheiser hd630vb. Pod samym smartfonem już jest ok, a z df red jest super. Wygodne, ładne, a ich dźwięk i funkcjonalność mnie zachwyca. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pisz na priv 

Chyba zmienię nick na hd630vblover. Serio mają wszystko czego akurat mi trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności