Skocz do zawartości

tani subwoofer do piwnicy, stereo


dsilencium

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję taniego subwoofera do piwnicy. Grałby z denonem 1055r i tannoyami m1 - gra to całkiem dobrze, kolumny stoją na biurku.

 

Podłączyłem sobie jakiś stary subwoofer modecom i nawet fajnie to gra ale on jest oryginalnie od zestawu 2.1 i ma regulację basu i głośności, ciężko to ustawić poprawnie no i ogólnie jest maly i do dupy:)

 

Do piwnicy nie szukam czegoś poważnego ale żeby nie był to typowy sub do kina. Wiem, że jakieś magnaty były chyba polecane ale które?

 

Mam na oku również tannoy msub10, obecnie nie ma ofert ale jak będą to kupię.

 

Na jakie jeszcze ewentualnie zwrócić uwagę?

 

Koło mnie jest:

 

 

KODA SW-1000v2 za 380

 

Magnat 200a za 300

 

 

 

Wiem, że ogólnie polecane są droższe rel, velodyne, tannoy arena i mają mieć obudowę zamkniętą ale może istnieje coś minimalnie przyzwoitego w cenie ~500zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Do 1000zł mogę polecić Wharfedale SW150, co prawda używki rzadko się pojawiają, ale nie znam nic lepszego w tych pieniądzach, a i w wyższym budżecie mocno się broni.

Obecnie na OLX gość sprzedaje cały zestaw kina domowego, więc można zapytać, czy samego suba nie opchnie np. za 600zł. ;)

 

Ps.

Tannoy to zabawka przy SW150, choć barwę ma fajną, a Magnat Monitor jest całkiem spoko, jednak do muzyki trochę za wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru

Wharfedale sw150 - ciężko osobno kupić ale mam na oku

Acoustic energy Evo compact sub

Magnat 200a najtaniej

Maudio SW 150 najtaniej

Tannoy msub10 ciężko dorwac

Kef psw 2010 może się uda kupić za 500

 

Nie mam wielkiego doświadczenia i nie wiem co brać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kef'a sobie daruj, beznadzieja, MAudio to marketowy shit, Acoustic Energy jest na piankowym zawiasie, też bym go odpuścił, Magnat i Tannoy są spoko, Tannoy'a łatwo dostać,

obecnie są jakieś sztuki na OLX, Magnat na pewno też. A tego Wharfedale'a pytałeś, czy osobno nie odsprzeda? Uwierz mi, warto się o niego "bić". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sw150 nie chcą osobno sprzedawać;) chyba wszystkie zestawy przejrzałem, pytałem ale chcą całość sprzedawać. Są jeszcze sw1000 albo powercube ale nie znam.

Na tego kefa się trochę nastawiłem ale głównie z wyglądu;) nie ma zaciskow wysokopoziomowych jeżeli to ma znaczenie. Ale ma przełącznik cinema-music ;)

Miałem kiedyś ae Evo one podstawkowe i fajne były, dobrego kopa miały. Też piankowe zawieszenie.

Chyba kupię magnata i będę polował na tannoya i sw150...

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności