Skocz do zawartości

Jaki Odtwarzacz Mp3 O Pamieci 512mb-1gb


escimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

widze, że tu sami eksperci na tym forum wiec może mi pomożecie

Szukam praktycznego odtwarzacza mp3 (podoba mi sie model N10 ale jest mało praktyczny)

Chciałabym miec dobra jakość dźwieku - ale akurat o iRivera sie o to nie marwtwie, radio, mozliwość ładowania baterii -nie tylko przez port USB (jak to jest w m. N10). Nie zalezy mi aby sprzet miał wiele funkji i gadzetów bo jako kobietka pogubie sie w tym. Przede wszystkim zalezy mi na odtarzaniu muzyki.

 

Czy odtw mp3 o pojemności 1 GB sa dużo wieksze od tych 512 MB - nie wiem jak duza jest kość...?

czy maja wewn. akumulatory i do tego baterie...? bo zupełnie nie wiem jak to wyglada...?>

czy te odtwarzacze trzyma sie w pokrowcu..? czy można może je jakoś przypiąć..?

co byście mogli mi polecić

 

bede wdzieczna za odpowiedż:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwość ładowania baterii -nie tylko przez port USB

 

Taka mozliwosc jest w modelach ifp-7xx i ifp-8xx

 

Czy odtw mp3 o pojemności 1 GB sa dużo wieksze od tych 512 MB - nie wiem jak duza jest kość...?

 

Bez wzgledu na pojemnosc (128MB czy 1GB=1024MB) wielkosc jest taka sama i waga tez :)

 

czy maja wewn. akumulatory i do tego baterie...? bo zupełnie nie wiem jak to wyglada...?>

 

Modele 7xx i 8xx sa na akumulatorki czyli baterie/paluszki (AA) z mozliwoscia ich ladowania lub tez zwykle paluszki co jest nieoplacalne.

 

czy te odtwarzacze trzyma sie w pokrowcu..? czy można może je jakoś przypiąć..?

 

Same w sobie nie posiadaja zadnego zaczepu, posaida go za to futeral za pomoca, ktorego mozna playerka przelozyc przez pasek - ale nie za szeroki lub mozna go przyczepic do specjalnej opaski na ramie, ktora jest dodawana do zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to pytanie nawet ja moge odpowiedziec. inne sluchawki tez pasują o ile, maja koncowke typu mini-jack.

(wiekszosc, jesli nie wszystkie sluchawki do sprzetu przenosnego wlasnie taka koncowke maja

A nawet jeśli nie będą miały minijacka to można za pare złotych w byle sklepie elektronicznym kupić przejściówkę.

 

a co do zasilania: czy sa jakieś modele które można ładować i akumulatorkiem paluszkiem i przez port USB...?

Akumulatorkiem paluszkiem się nie doładowuje - jest on źródłem prądu tak jak zwykły paluszek. W oddzielnej ładowarce można takie akumulatorki-paluszki ładować.

 

Doładowywać można jedynie tylko przez USB (tak jak N10) lub przez USB i zasilacz (tak jak w iFP-500, iFP-900, możesz doładowywać zarówno przez USB jak i zasilacz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

a czy mozna kupić ładowarkę do N10?

Czy baterie umieszcza sie w samym urządzeniu mp 3 czy dopina w specjalnym boxie?...

 

jaki model możecie mi polecić - o ile mieli.scie stycznoiść z róznymi...?

czy róznia się między sobą możliwością zgrywania plików (oprócz porędkości...)?

 

pewnie coś jeszcze przyjdzie mi do głowy..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aki model możecie mi polecić - o ile mieli.scie stycznoiść z róznymi...?

czy róznia się między sobą możliwością zgrywania plików (oprócz porędkości...)?

 

pewnie coś jeszcze przyjdzie mi do głowy..:-)

Po takich pytaniach to juz tylko pozostaje umowic sie na czacie albo... na real :)

 

escimo, mialem stycznosc z kilkoma modelami ifp, ale nie znajac koloru twych oczu nie moge zdecydowac ktory model ci polecic, powaznie <_<

 

A tak powazniej co do szumow - niektore ifp 700 (a i 800 tez!) szumia, ale tylko pewne egzemplarze, wiec zawsze jest szansa ze trafisz na nieszumiacy.

 

Ciekawe czy rzeczywiscie ten sam model ifp z 512MB i z 1GB wazy dokladnie tyle samo, wcale nie jestem pewien, choc roznica (jesli jest) moze byc mala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powazniej co do szumow - niektore ifp 700 (a i 800 tez!) szumia, ale tylko pewne egzemplarze, wiec zawsze jest szansa ze trafisz na nieszumiacy.

 

Szansa trafienia na nieszumiacy i na szumiacy jest pewnie dosyc podobna :( Oczywiscie w razie zakupu zycze trafienia na nieszumiacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha:-) a kolor oczu mam zielony wiec może fioletowy iRiverek...??? :-)))))

 

a w jakich kolorach sa poszczególne modele...? tak serio to bardziej zależy mi na funkcjonalności i jakości:-) Ale mam nadzieje że o to nie będe sie musiała matrwić.

 

zdaje sobie sprawe że pytania które zadaje są nieco dla was dziwne ale poczatkującym ludzikiem w świecie mp3 jestem więc.... sami rozumiecie:-) (a na czacie lub gg pojawie sie chetnie)

 

 

Pewnie 1GB kupie - zgram sobie mnsótwo muzyczki i nie bede sie musiała marwtić ze musze zrezygnować z kilku utworów;-)

to jaki model polecacie....? 799? 899?? czy może coś z modeli 9xx??

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedziesz sie zastanawiac nad modelem iFP-999 (1GB) to wez pod uwage moja oferte sprzedazy iFP-599 za rewelacyjna cene 950 PLN!! 999 rozni sie od 599 jedynie kolorowym wyswietlaczem i dluzszym dzialaniem bateri. Obydwa modele posiadaja wbudowaną baterie, ktora laduje sie zarowno poprzez USB jak i ładowarka z koncowka miniUSB.

 

Tutaj male info o mojej ofercie.

 

 

Ciekawe czy rzeczywiscie ten sam model ifp z 512MB i z 1GB wazy dokladnie tyle samo, wcale nie jestem pewien, choc roznica (jesli jest) moze byc mala...

 

Nie ma zadnej roznicy w wadze pomiedzy 128MB a 1GB(1024MB) - spojrz na specyfikacje w e-sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej roznicy w wadze pomiedzy 128MB a 1GB(1024MB) - spojrz na specyfikacje w e-sklepie ;)

Nie no, cos ty oliver, wierzysz tak dokladnie w te specyfikacje? Przeciez nie napisza ze model z 512KB wazy 62g a model z 1GB 63g :P

A przeciez rozne uklady pamieci moga sie roznic waga wlasnie o gramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności