Skocz do zawartości

Imp-1000 / Co I Jak Z Napisami Przy Divx-ie


Gość Lopo

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie to lipa..

 

z divx-ami jest tak, ze co 3-ci film odtwarza.

przy ac3 i dts-ie w ogole nie odtwarza dzwieku.

 

mozna filmy przerabiac oczywiscie, iriver dolaczyl oprogramowanie - ale przy probie zmiany filmu na kompatybilny dla imp-1000 - caly proces sie wysypuje i kompresja zostaje przerywana (nie wiem czy to wina mojego sprzetu, czy oprogramowania- ale raczej wydaje mi sie ze to drugie).

 

jezeli chodzi o mp3...

mialem kiedys imp-550, i mimo ze tamten model to juz dziadek wsrod iriverow, to jednak wydaje mi sie ze lepszy od tego imp-1000:

-ten jest caly z plastiku, i w sumie to takiego sobie - no i design (by inno) jakis nie wypał wyszedł

-gdzie słuchaki sennheisera ?

-wtyk od pilota troszke zbyt delikatny. delikatne wypiecie zlacza (delikatne, w sensie nie widzialne dla oka) powoduje ze wyswietlacz wariuje i wyswietla glupoty - trzeba na to uwazac (przynajmniej w moim egzemplarzu).

 

ale tak w ogole to podoba mi sie tv-out... ladnie wszystko wyglada, no i mozna przegladac fotki.

 

ogolnie divxy mozna sobie darowac, co prawda ladnie wyswietla ale nie radzi sobie ze wszystkim, a raczej z wiekszoscia (moze w przyszlosci jakis upgrade bedzie to poprawia) no i tragedia ze nie mozna napisow dodac.

 

bardziej podobal mi sie iMP-550. Nawet lepszy futerał tam dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSMICZNY Offtop.

 

...tak mi sie cos wlasnie wydawalo.

 

Co do Divx-nowy firmware z nowymi kodekami pewnie zniesie ten problem, ale generalnie ten player to proteza pomiedzy odtwarzaczami CD i HDD. Trzeba tez niestety zauwazyc, ze modele z serii H tez nie moga odtworzyc filmow (tu wyzszosc jednak modelu 1000)"kazdego rodzaju" i pozostaja jdnak fajnym odtwarzaczami audio-foto, ale nie wideo.

 

Co do PMP, pozostaje zarzut, ze sa duze i ciezkie (50% tych glosow to jednak zlosliwcy, ktorych nie stac na ekstrawagancje w stylu PMP).

 

 

Gratuluje odwagi, zeby zakupic 1000-ja nie zdecydowalbym sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co iMP-1000, tylko że z ekranem 3.5 cala

 

co do ekranu:

-filmu na tym nie obejrzysz

-tylko więcej energi bierze

-3.5 cala w kolorze nie jest potrzebne do obsługi mp3

 

jedyne zastosowanie tego typu ekranow to jakas wizualizacja podczas muzyki (np. tak jak w winampie) wtedy to bylby wypas - ale z tego co mi wiadomo takich bajerow nie zastosowali...

 

no... przegladac fotki tez mozna na ekranie - ale rownie dobrze mozna to robic w aparacie cyfrowym - podobna wielkosc ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Chcialem poinformowac ze mozna ogladac filmy z napisami, gdzier napisy sa w oddzielnym pliku.

 

Wlasnie dostalem w swoje rece ten rewelacyjny odtwarzacz i gdzies wyczytalem w necie nei wiem czy czasem gdzies nie na tym foum ze podobno czyta napisy do filmów w formacie SMI.

 

Szok wgralem film do Iriverka, do tego samego katalogu wgralem napisy w formacie SMI, oczywiscie napisy i film musza miec identyczna nazwe i odpalilem film, automatycznie załączyły sie napisy, czcionka rewelacja, wyrazna, poprostu szok, nie trzeba juz laczyc filmu z napisami bo czyta z osobnego pliku.

 

Gdzies tez czytalo ze mozna ustawic 2 polozenia napisow, tego jeszcze nie wyczailem ale dla chcacego nic trudnego.

 

Aha napisy idzie przekonwertowac na format SMI zwykłym playerem SubEdit, poprostu odpalamy napisy w formacie txt, nastepnie wchodzimy w PLIK, EXPORT i zapisujemy jako SAMI (SMI) i wszystko smiga

rewela

 

pozdro

 

aha mam oprogramowanie najnowsze 2.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności