Skocz do zawartości

Do Czego Wykorzystujesz Swojego D2?


Bosman71

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo ze oprócz muzyki D2 oferuje szereg dodatkowych opcji do wykorzystania. Chciałbym aby tutaj właściciele tych urządzeń powiedzieli do czego jeszcze i jak wykorzystują swoje D2.

 

Ja jeszcze nie mam swojego D2 ale juz sobie mysle co ja z nim bede robil ;) Oczywiscie mowie o jego funkcjach.

 

Mam nadzieje ze dumni wlasciciele D2 maja cos do powiedzenia na ten tamat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam wyłącznie do słuchania muzyki. Filmy, notatnik, czytnik tekstów a nawet plików word, czy excel mam w palmtopie. Zdjęcia przeglądam na aparacie fotograficznym bo tu chodzą zbyt wolno. Radio mnie nie satysfakcjonuje, słucham na wieży :P Może kiedyś przyda się jako dyktafon? Lepszego nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista:

 

1. słucham muzyki w mp3 lub flac

2. słucham audiobooków lub podcastów (do poduszki)

3. słucham radia i nagrywam audycje/piosenki

4. oglądam wideo: raczej odcinki seriali telewizyjnych lub teledyski

5. czytam książki w txt

6. wyszukuję definicje słówek w słowniku eng-eng

7. przeglądam zdjęcia

9. używam D2 jako budzik z radiem

10. D2 służy mi za dyktafon na wykładach

11. D2 służy mi za dysk przenośny jak jestem na uczelni

12. zapisuję krótkie notatki, rysuję lub gram sobie w kółko i krzyżyk w notatniku podczas nudnych wykładów ;-)

 

i na koniec: ciągle mnie zdumiewa ile to maleństwo potrafi :-D

 

Pozdrawiam, Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja nie czytalem o wszystkich funkcjach D2 ale tam można rysowac i notowac?

 

A co do budzika z radiem to D2 ma wbudowane glosniczki? Czy z czego slychac to radio?

 

Ja chyba sie zakochalem w D2 nie wiedzac ile to jeszcze potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja nie czytalem o wszystkich funkcjach D2 ale tam można rysowac i notowac?

Notatnik dodano w najnowszym firmware 3.45b :-) "Notepad" można znaleźć w nowym dziale Utilities, co wróży iż Cowon planuje dodawać więcej takich narzędzi wraz z kolejnymi aktualizacjami :-D inaczej umieściliby go w głównym menu tak jak słownik.

 

W notatniku można rysować rysikiem lub palcem, a nasza "twórczość" zapisywana jest automatycznie do pliku .bmp - a właśnie przy okazji nowe firmware wprowadza obsługę tych plików obok plików .jpg :-D Ta zabawa z notatnikiem najlepiej wychodzi mi rysikiem i nawet umiem już naskrobać kilka możliwych do odczytania słów.

 

Tak sobie myślę, że zamiast tego dotykowego notatnika Cowon mógł go wyposażyć na taki z wirtualną klawiaturą (ala ta ze słownika) do robienia prawdziwych tekstowych notatek.. byłby bardziej pożyteczny.. no cóż, trzeba lubić co się ma ;-)

 

A co do budzika z radiem to D2 ma wbudowane glosniczki? Czy z czego slychac to radio?

D2 nie ma wbudowanych głośniczków, ale ja go prowizorycznie podłączam do głośników stojących przy moim lapku.. zanim uzbieram na Creative TravelSound 400 - będą w sam raz na wypady na grila i wykorzystanie D2 jako przenośnego sprzętu hi-fi ;-)

 

A ta funkcja alarmu pozwala wybrać albo pobudkę do radia albo do muzyki :-)

 

Pozdrawiam, Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja nie czytalem o wszystkich funkcjach D2 ale tam można rysowac i notowac?

Notatnik dodano w najnowszym firmware 3.45b :-) "Notepad" można znaleźć w nowym dziale Utilities, co wróży iż Cowon planuje dodawać więcej takich narzędzi wraz z kolejnymi aktualizacjami :-D inaczej umieściliby go w głównym menu tak jak słownik.

 

W notatniku można rysować rysikiem lub palcem, a nasza "twórczość" zapisywana jest automatycznie do pliku .bmp - a właśnie przy okazji nowe firmware wprowadza obsługę tych plików obok plików .jpg :-D Ta zabawa z notatnikiem najlepiej wychodzi mi rysikiem i nawet umiem już naskrobać kilka możliwych do odczytania słów.

 

Tak sobie myślę, że zamiast tego dotykowego notatnika Cowon mógł go wyposażyć na taki z wirtualną klawiaturą (ala ta ze słownika) do robienia prawdziwych tekstowych notatek.. byłby bardziej pożyteczny.. no cóż, trzeba lubić co się ma ;-)

 

A co do budzika z radiem to D2 ma wbudowane glosniczki? Czy z czego slychac to radio?

D2 nie ma wbudowanych głośniczków, ale ja go prowizorycznie podłączam do głośników stojących przy moim lapku.. zanim uzbieram na Creative TravelSound 400 - będą w sam raz na wypady na grila i wykorzystanie D2 jako przenośnego sprzętu hi-fi ;-)

 

A ta funkcja alarmu pozwala wybrać albo pobudkę do radia albo do muzyki :-)

 

Pozdrawiam, Anka

 

 

a mozesz zapodac linkacza do tego nowego softu bo nie bardzo moge znalezc :/

 

 

//edit

 

dam juz linka skoro tak zaspamowalem :/

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=18975

 

pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności