Skocz do zawartości

Aktywne Uczestnictwo?


Jamall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! :angry:

Chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat tego tekstu. Cytuje:

"Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Forum oraz wystawiania swoich opinii o produktach w Naszym eSklepie. Dla najbardziej aktywnych uczestników przygotowaliśmy niespodzianki!". No i teraz pytania:

- Jakie korzyści? :)

- Jakie niespodzianki? :)

- Aktywnego uczestnictwa, tzn. post raz dziennie?? :)

Przydałoby się jakieś FAQ odnoszące się do tego tekstu!! <_<

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :)

A pro po promocji.

- Po jakim czasie wygasają promocje? :)

- Czy użytkownicy zarejestrowani w sklepie są o nich w jakiś sposób powiadamiani? :)

No to chyba byłoby tyle. B)

 

Ps. Fajnie jakby następna promocja dotyczyła iMP'a 100 którego mam zamiar kupić <_<:angry::blink::);):D !!

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dla uzytkownikow zarejstrowanych w esklepie sa specjalne promocje i beda oni o takich promocjach powiadamiani, jezeli tylko sie takie pojawia.

Witam! :)

To, co napisałeś nie jest dokońca prawdą :). Myślę tak ponieważ dzisiaj pojawiła się promocja związana z odtwarzaczem iHP-100 o której odziwo nic mi nie było wiadomo. Czym to jest spowodowane?? Ciekawe..... :)

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna nagroda zostala juz przyznana MuM1N'owi. gratuluje!

 

tym razem bedzie to czapeczka iRiver, pozostali takze maja szanse na upominki, prosze jednak pamietac ze nie chodzi tylko o ilosc postow, ale takze o ich tresc i przydatnosc dla innych

no wlasnie! dopiero teraz wszedlem na forum i chcialem sie pochawalic, ze dostalem czapeczke iriver od firmy MIP! czekam tylko az do mnie dotrze i bede mogl ja przetestowac. jestem bardzo zadowolony z takiej nagrody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności