Skocz do zawartości

mCODY w Polsce


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, tak właśnie zajrzałem do Twojego wielkiego spisu platform i tak sobie pomyślałem ze może to być coś podobnego do chip`u mojej g3, ale pomyślałem też numerek to nie wszystko :) A jeżeli tak jest to napewno jest bardziej atrakcyjny od mojej G3 :P

 

@ksy po takiej cenie jak podałeś w pierwszym poście? no to ładne kwiatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ceny otrzymałem od przedstawiciela i z tego co wiem są to już ceny końcowe.. więc za kilka dni możemy się spodziewać pierwszy sprzedanych sztuk (nie wiem dokładnie kiedy M20 ma być na sklepach.. ale postaram się, aby dotarł do mp3stora ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... pytanie czy tak spadnie cena, w stosunku do tego czy pisałem czy jest to promocja? Bo jak promocja to trzeba by sie lekko pospieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera mCODY M20 w MP3store.pl miała miejsce kilka dni temu. Teraz już odtwarzacze zaczynają "wjeżdżać na sklepy stacjonarne". Tak więc już niedługo każdy będzie mógł się przekonać jak jest to małe.

 

Miałem chwile okazje na magazynie i M20 faktycznie jest bardzo ładnie zapakowany, a do nawigacja jest lepsza niż wydało mi się wcześniej. Do tego dostałem dzisiaj info od przedstawiciela Vega tech, że w już niedługo pojawią się pierwsze testy M20... podobno jeden z redaktorów stwierdził "(..) szczególnie spodobał mi sie M20, który może stać sie konkurencja do iPoda Nano - wysoko sprzęcik oceniłem bo i jest niemal bez wad"

 

hmmmmmm.... :)

 

 

ps. W zestawie nie ma słuchawek Cresyna, są jakieś inne. Ale jak przejzałem stronę to zauważyłem, że na stronie "zawartość zestawu" pokazywane są fotki prawdziwych słuchawek. Słuchawki Cresyna najwidoczniej są tylko w Korei... chyba że Bulbbo powie nam jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.mcody.pl/m20_funkcje.php

 

Wygląd doprawdy genialny, specyfikacja też b.dobra ;)

Zastanawia mnie jedynie początkowa cena w leclercu gdy po premierze m20tki w sklepach jest o wiele drożej (imho, za drogo - a ciągle powtarzają, że mają to być tanie produkty które cenowo i jakościowo będą konkurowały z 'gigantami' :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item202043108_wyjatkowy_...ie_ma_nikt.html hmm, wygląda znajomo :)

Czyżby się zapowiadało, że z mCody będzie tak, jak z Teclastem (jeden model, kilku dystrybutorów pod różnymi markami)?

 

 

Przejrzałem ofertę na allegro i widzę, że ktoś chce sprzedać jedną sztukę i do tego używaną. Więc sytuacja z wieloma dystrybutorami raczej nie będzie mieć miejsca, zwłaszcza, że dystrybutorem m-CODY w Polsce jest firma VEGA Technology i w pełni oferuje wsparcie techniczne oraz serwis.

 

Firma m-CODY oferuje swój produkt w wielu krajach i czasami także pod marką dystrybutora nie widzę w tym niczego dziwnego, zwłaszcza że prawa ograniczone są wyłącznie do terytorium tego kraju. Dlatego na pewno pojawiać będą się takie oferty jak na allegro, sprzętu kupionego gdzieś za granicą. Niestety jak widzę sprzedający nie daje gwarancji na sprzęt więc życzę szczęścia temu kto kupi produkt bez jakiegokolwiek wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G3 i U2 w ogóle brzmią inaczej niż wszystko. Jest głośny, czuje się te 20mW na Kossach... ale ogólnie dla miłośników Jazzu to raczej player nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności