Skocz do zawartości

My


Nomyzs19

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie ile jest użytkowników Irivera w Polsce?? :blink: Ja osobiście nie mam pojęcia, ale mogę się założyć że nikt po za mną i moim kumplem nie ma Irivera żadnego Irivera w pormieniu gdzieś 30 km.... no może :P troche przesadzam... może ktoś się znajdzie.. może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile jest użytkowników Irivera w Polsce?? Ja osobiście nie mam pojęcia, ale mogę się założyć że nikt po za mną i moim kumplem nie ma Irivera żadnego Irivera w pormieniu gdzieś 30 km.... no może tongue.gif troche przesadzam... może ktoś się znajdzie.. może...

 

A moglbys napisac skad jestes?:)

 

Ja tam wiem ze na pewno ktos w promieniu 15km ma jakiegos iriverka... w koncu moje miasto (piastow) graniczy z wawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto - Strzelce Opolskie ( właśnie gdzieś :P 30 - 35 km od Opola )

Województwo - Opolskie

......

Jak na głównej stronie dałem zakładke "gdzie kupić" i wybrałem wojewdztwo Opolskie nie wyskoczył żaden sklep.... :blink: my to dopiero jesteśmy zacofani... ;)....

Mi się również wydaje, że mało osób ma iRiverki, ale to forum świadczy o tym, że wcale tak nie jest...

U mnie w rodzinie już są 3 osoby

 

3?? aż 3 osoby ?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ... ja kiedys sie zastanawialem nad taka sprawa... mianowicie oplacalnosci dzialalnosci MIP ... kilka sklepow firmowych niby jest ... maja jakas siedzibe glowna ... badz co badz to pewna grupa pracownikow ktorym trzeba placic ... a ile MIP musi sprzedac miesiecznie playerkow zeby wyjsc na + ?? to wie chyba tylko MIP ... ale zakladajac ze na kazdym playerku zarabiaja prowizja pomedzy 75-100% jego wartosci sprzedazy to i tak musieli by sprzedac ich troszke zeby oplacic miesieczne wynagrodzenie kazdemu pracownikowi ... no nawet zakladajac ze jest ich 10 a kazdy zarabia po 1000zl to musza miec miesieczny dochod ze 20000zl (przocz pracownikow sa jeszcze koszty prowadzenia, biora, sklepow przesylki telefony faxy itd itp... )

Podsumowujac: albo MIP sprzedaje wystarczajaco playerow zeby wyjsc na swoje (swoja droga ciekawe ile ?)... albo stopniowo sie pograrza... osobiscie wolal bym ta pierwsza opcje ale jak jest w rzeczywistosci to wie tylko MIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Użytkowników !!!

Osobiście czekam już tylko na Kuriera, który niczym Św. Mikołaj przyniesie mi nowiutkiego, lśniącego H-120 B)

Szczerze mówiąc to nie znam nikogo kto miały jakikolwiek odtwarzacz firmy iRiver, a i ze świadomością o istnieniu tej firmy też najlepiej nie jest, choć wydaje mi się, że każdy kto myślał o kupnie odtwarzacza MP3 musiał się (przynajmniej powinien) z Iriver zetknąć.

Ja nawet przez chwilę nie miałem wątpliwości, że iRiver i żaden inny choć trzeba przyznać, że ceny tych odtwarzaczy (szczerze wierzę, że współmierne do jakości sprzętu) są w staniu ostudzić niejeden zapał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczecinie jest nas wiecej :) chocby ja, moj chlopak i moja przyjaciolka, juz 3 osoby, a ostatnio widzialam w miescie pana w garniturku w wieku moich rodzicow z impkiem przy pasku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności