Skocz do zawartości

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Podczepię się pod temat.

 

Szukam kawałka, którego słuchałem trochę czasu temu... aktualnie jedyne co pamietam, to teledysk, który ukazywał walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na jakby pustkowiu. (pamiętam też jakby ring? oraz automat) Gatunek muzyki: elektroniczna/pop? Wiem, że bardzo mało informacji, ale to jedyne co mam, a zależy mi na tym utworze... chodzi mi po głowie przez długi czas.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś skojarzenia, byłbym wdzięczny.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat.

 

Szukam kawałka, którego słuchałem trochę czasu temu... aktualnie jedyne co pamietam, to teledysk, który ukazywał walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na jakby pustkowiu. (pamiętam też jakby ring? oraz automat) Gatunek muzyki: elektroniczna/pop? Wiem, że bardzo mało informacji, ale to jedyne co mam, a zależy mi na tym utworze... chodzi mi po głowie przez długi czas.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś skojarzenia, byłbym wdzięczny.

 

Z góry dziękuję.

 

 

zanuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie przypomnieć pewną kapelkę ale za chiny nie mogę a jedyne co mam to wygląd teledysku w pamięci. Jeśli mnie coś mi się nie pomyliło to teledysk był umiejscowiony w kuchni i była różne zbliżenia a to na piekarnik a to na coś innego. To był jakiś taki melodyjny corowy kawałek z bodajże trzema wokalistami, gdzie dwóch śpiewało czysto i melodyjnie a jeden growlował. Mała szansa, że ktoś będzie kojarzył ale jeśli jednak to byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z racji mojej słabej edukacji muzycznej, zwracam się do was z zapytaniem: Jak dokładnie nazywa się gatunek muzyki ukazany

mniej więcej od 3:04, przy okazji byłym niezwykle wdzięczny jeśli ktoś podałby tytuł tego utworu, dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji byłym niezwykle wdzięczny jeśli ktoś podałby tytuł tego utworu, dziękuję.

Outasight - Twenty Something

jest w tytule filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo ale na telefony z Androidem (z ios pewnie tez) jest aplikacja SoundHound, wystarczy puscic jakas piosenke i wlaczyc program zeby poznac tytol, aplikacja poznaje tez zanucone, zaspiewane utwory. Naprawde swietnie to dziala. tutaj filmik jak to wyglada

Oczywiscie do dzialania aplikacji potrzebne jest polaczenie z internetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hey kto mi powie co to za utwór z tego filmiku "

 

Hey kto mi powie co to za utwór z tego filmiku "

znalazłem: Raintime - Beat it

Edytowane przez kriker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To chyba ostatnia piosenka której poszukuje latami ( co prawda mało intensywnie :P )

Styl doorsowski jakieś impro może z jakiegoś koncertu.. Możliwe że to do kawałku "the end"

Ktokolwiek słyszał ? Ktokolwiek Zna ? :D

Piosenka leci w tle od początku. Film: Skazany na bluesa

http://www.youtube.com/watch?v=BzCppY12VU4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam poszukuje niemieckiej piosenki (rap/hip hop) gdzie na klipie są w jakimś klasztorze, chodzą w kapturach (szatach) i piją przy stole razem harmonijnie oraz dreptają po murach . tyle co pamiętam z wideoklipu, słuchałem tego kiedyś około 2002 r. zna ktoś tytuł tej piosenki /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności