Skocz do zawartości

Nagrywanie Z Zewn.żródła


Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,mam pytanie z którym zwracam się do was z nadzieją na wyczerpująca odpowiedz ponieważ na innych forach o PC-tach odsyłano mnie z kwitkiem "to już było" "poszukaj na google"itp.(profesjonaliści :angry: )

Mianowicie:

Chciałbym na twardziela mojego PC nagrywać muzę z zewnętrznego żródła np.radia i obraz z telewizora.

Co potrzebuję i ile kasy trzeba włożyć??

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz jakiegos archaicznego PC to karta muzyczna powinna miec wejscie line-in ktorym podlacza sie zrodlo dzwieku (np. radio) i uruchamiasz jakis program nagrywajacy. Jedyny koszt to ew. koszt kabelka do podlaczenia zrodla dzwieku - moze wystarczyc tylko 3zl. Oczywiscie kabelek musi miec na obu koncach odpowiednie wtyczki :)

 

Co do nagrywania obrazu to gorzej. Musisz miec karte graficzna z odpowiednim wejsciem do przechwytywania obrazu - koszt to chyba gdzies tak od 200zl (ale moze sa tansze), a moze juz twoja karta graficzna ma takie mozliwosci. Mozna tez kupic komputerowa karta telewizyjna - wtedy telewizor niepotrzebny, ogladasz na PC i od razu nagrywasz - tylko musisz antene/kablowka doprowadzic do komputerka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jak TomPL napisal to sobie przypomnialem ze robilem kiedys cos takiego ... sposob latwiutki ... potrzebny kabelek z mini jackami z dwuch stron ... jedna strone podlaczamy do wejscia sluchawkowego w tv radiu czy czyms innym a druga do wejscia line in ... albo do wejscia mikrofonowego :) (to nie to samo ?) wlaczamy nagrywanie i lecim z tym koksem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności