Skocz do zawartości

Gdzie Kupić


ozyreusz

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy tylko o opłacalności gadają. zawsze to lepiej mieć przy d*pie 4 GB, bo część schodzi na pliki cowona, zdjęć kilka, może się ktoś skusi na jakieś klipy, czy odrobinę tekstów i nagle na muzę jest znacznie mniej niż się myślało. a ja muszę się przyznać, że myślałem że idiotyzmem jest oglądanie czegokolwiek na takim maleństwie (bo powalił mnie D2 malusim rozmiarem jak go dostałem w łapki) ale jednak jak już mam możliwość to fajnie jest nie raz w korku stojąc przez godzinę pierdyknąć se jakiś koncert czy kilka klipów i pocieszyć oko. zacząłem czytać zaległe książki, które mam na kompie, a na które nigdy czasu nie miałem.

 

a zakupić spróbuj jednak w niemieckich sklepach chociażby czy brytyjskich. jak się spieszy. cenowo bywa mniej lub więcej, a gwarancja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eljon, ale zauważ, że lepiej kupić 2GB+8GB SDHC, gdzie Cię to taniej wyjdzie! Wiadomo, że jakbym nie kupował karty to fajnie, ale jak i tak kupuję, to wolę mieć 10GB, za 1000zł niż 12GB 200zł drożej...:(, a te 200zł już bym wydał na słuchawki np...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że będzie tanieć, tylko wolę od razu mieć 10GB niż czekać pare m-cy na dokupienie sdhc by mieć 12GB.

 

//EDIT:

do postu powyżej: ja na szczęście dostaje kase na 18stkę, bo tak normalnie to w ogóle bym nie brał takiego playera pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mówiłem. Może jeszcze w niektórych MM są wersje 2GB. Tak wszystko się sprzedało co ciekawe jeszcze żaden player u nas się nie sprzedał w takim tempie.... wiem, że dla Was to żadne pocieszenie ;) ale mnie to cieszy.

 

Następne zamówienie będzie czerwiec (początek lub środek) z uwagi że może uda się odrazu zamówić i7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dzwonilem do merlina i normalnie powiedzieli ze termin realizacji jest 3-5dni i jesli w tym terminie nie sporwadza sprzetu to bedzie mozna zrezygnowac z zakupu. Maja wyslac maila jesli by nie udalo sie zrealizowac zamowienia w tym czasie. Dlatego ja przed chwilka zamowilem i czekam teraz te 3-5dni :P Masakra ale poczekam :) Jestem juz na niego mocno napalony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz cos o nastepnej dostawie d2 czarny 2gb do polski i kiedy pojawią sie mp3 store???? A wlasnie i czy cena sie jakos zmieni??

 

a czy Ty ozyreusie poza umiejętnością pisania posiadłeś też umiejętność czytania? zakładam, że tak.. więc przejdź stronę wcześniej bo jak jeszcze raz zadasz to samo pytanie to sie pogniewamy.

 

 

ja stawiam na polska premiera dopiero 2008 :)

jak nic

a jakies przecieki sa. np o parametrach, wygladzie czy czymkolwiek???

 

hehehehe.. jednak nie :) i7 najpierw pojawi sie tylko w wersji 8GB i może się pojawić jeszcze w maju. Póki co Korea utrzymuje, że będzie to poprostu i6 z większą baterią, pamięcią flash zamiast dysku i udoskonalonym firmwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widzę, że też może być fajny model. idealny dla kogoś kto chce tylko słuchać i koniec kropka :) oby nie oszczędzili na jakości dźwięku. to będzie zdecydowanie najciekawsza dyskusja na ten temat.

sam myślałem by poczekać na i7 ale jestem tak zadowolony z D2, że już długo nie zdecyduję się na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności