Skocz do zawartości

Muzyka A Sen


ksol

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm. wszystko jest dobre aby zagłuszyć nocne trzeszczenie małżonki. ale najlepiej mi podchodzą stare albumy Enigmy.

oczywiście kilka drinków jest lepszych ale kurde ... można się wciągnąć za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sluchajcie przed snem radia maryja. Po 10 minutach gwarantowany odlot. Tylko koszmary potem moga sie snic ;)

A żebyś wiedział że około 22 warto słuchać, tylko nie muzyki ale "Rozmowy niedokończone..". Czasami trafią się tam ciekawe tematy wcale nie związane z religia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm. wszystko jest dobre aby zagłuszyć nocne trzeszczenie małżonki. (...)

 

Jak już kolega rozwinął ten jakże ciekawy temat, to może coś bliżej o tym "trzeszczeniu" :lol: ?

 

Radio Maryja - owszem, kiedyś słuchałem wieczorem, a jestem, można rzecz, niepraktykującym katolikiem - jak większość w Polsce - przyznajmy bez bicia. Ostatnio zaniedbałem słuchania "ojczulków", ale, z pewnością, poza bełkotem "moherów" da się wyłowić stamtąd wartościowe i interesujące treści.

Także sensowność istnienia tej stacji jest ogromna. Jak się mówi: "Jak trwoga, to do Boga". Pewnie można znaleźć tam jakieś ukojenie w trudnych chwilach :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

też sie zgadzam co do tego że R.Maryja jest genialnym usypiaczem chociaż czasem tak śmieszy że nie ma możliwości zaśnięcia :P

A tak generalnie to po 24 na radiostacji leci nawet niezła muzyka tylko że często sie powtarza i pomiedzy fajnymi kawalkami sa powciskane gowna no ale do przeżycia....

A spanie w słuchawkach jak miałem G3 to była codzienność teraz mi troszkę szkoda odtwarzacza boje sie że mu coś zrobię ale czasem słucham... Wydaje mi sie że dłużej zasypiam ale lepiej sie śpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak ;) . Jak mialem T10 to zawsze wlaczalem sobie radio maryja, doskonaly usypiacz. Jak mi najdzie chec slucham przed snem jakies audiobooki, Woloszanskiego czesto zgranego z Radia Zet lub jakiejs muzy. Ostatnio album Lacuna Coil - Unleashed Memories. Ma taki mroczny charakter dobrze mi sie przy nim zasypia :D . Jak mi Epki przez noc nie wypadna to rowniez muzyka mnie budzi. Przydalaby sie mozliwosc wybrania konkretnej mp3 w budziku. Akurat o odtwarzacz podczas spania nie ma sie co martwic ale sluchawki sie jednak niszcza. W moich Epkach juz 3 razy byl przelutowywany jack, a po ostatnim modzie polegajacym na kupieniu sluchawek za 5zl i ucieciu jacka i zlutowaniu kabelkow dzwiek stal sie pelniejszy i poprawila sie dynamika :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie... Ale mnie ciekawi to, na jakiej głośności słuchacie muzyki do snu? Najlepiej, żeby wypowiedziały się osoby posiadające t10 i cresyny, bo będę mieć porównanie ;) Ale niech inni też piszą. Bo ja zawsze mam wrażenie, że cicho słucham. Dzisiaj przy bieganiu leciał Children Of Bodom, czyli metal z growlingiem :P i 15 kresek na t10 to był max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś zasnąć w słuchawkach, jak dla mnie się nie da. Potrzebuje ciszy i spokoju aby usnąć a niedaj Boże jakiś komar będzie mi latał. Utłukę drania i dopiero wtedy śpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie... Ale mnie ciekawi to, na jakiej głośności słuchacie muzyki do snu? Najlepiej, żeby wypowiedziały się osoby posiadające t10 i cresyny, bo będę mieć porównanie ;) Ale niech inni też piszą. Bo ja zawsze mam wrażenie, że cicho słucham. Dzisiaj przy bieganiu leciał Children Of Bodom, czyli metal z growlingiem :P i 15 kresek na t10 to był max.

W Cresynach raczej nie da się spać, no chyba, że nie przewracasz się z boku na bok. Jak zasypiam ze słuchawkami w uszach to jedynie w epk`ach przy głośności ok. 3-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności