Skocz do zawartości

[S] Onkyo TX-NR905. Amplituner THX. Sprzedam Zamienię


ALTON

Rekomendowane odpowiedzi

Pozbywam się kina domowego. Do sprzedania amplituner THX Onkyo TX-NR905 z 2008r. Był to przełomowy model na zasadzie "patrzcie co potrafimy". Dźwiękowo - wysoka półka. Siedem kanałów po 220W mocy ciągłej. 1000W średniego poboru prądu z sieci i 2500W poboru maksymalnego przy wadze 25Kg. Możliwość uruchomienia Bi-Amp oraz Bridge dla kanałów przednich gdzie moc rośnie przy 8R do 800W na kanał. 

 

Nie jest jednak tak kolorowo - nie działa wyjście HDMI. W tym modelu po tylu latach to nieuniknione. Usterka na szczęście nie ma żadnego wpływu na sprzęt całościowo i poza tym wszystko działa bardzo dobrze. Usterka wynika z przegrzanego chipsetu wyjściowego HDMI co onkyo powieliło w dziesiątkach modeli w produkcji aż do 2016r.

 

Od lat nie korzystałem z wyjscia HDMI ze względu na smart tv. Amplituner do telewizora i konsoli mam podłączony przewodami optycznymi. Dekoduje wszystkie standardy bez problemu. 

 

Z pilotem, przewodem sieciowym i instrukcją obsługi. 

 

1000zł i odbiór tylko osobisty w Chorzowie.

Ewentualnie mogę wymienić na słuchawki np HD600 w idealnym stanie albo HD650 ewentualnie inne ciekawe otwarte słuchawki. Jakiś DAC, DAP itp. 

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

Edytowane przez ALTON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności