Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc W Wyborze Mp3


michu23

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Nosze sie z zamiarem zakupu mp3 , po czesciowym przestudiowaniu forum mam wciąż pare watpliwości. Zdaje sobie sprawe ze kwota 250 zł nie jest zbyt duża na kupno czegoś naprawde wartościowego. oczywiście no name odpadaja bo chciałbym sie zakupem nacieszyć przez dłuzszy czas. Ale do rzeczy moje wymagania przedstawiaja sie nastepująco:

- trzymac sie bede pojemności 1gb

- dobra jakość dzwieku

- przedewszystkim , co może niektrych zdziwic nastawiam sie na akumulator tak abym mogl sobie szybciutko przez usb naładować

- możliwosc poszerzenia pojemności

 

Nie wiem dlaczego odstraszaja mnie mp3 playery na baterie AAA , moze dlatego ze musilabym zainwestowac dodatkowo w ładowarke a niechciałbym wykraczac poza wyzej wspomniana kwote.

 

Moim problem może nie jest do konca co kupic, bo bede chciał obracac sie wokoł sansy c 240 , Meizu E3 , przyszlej sansy express, ale własciwie jakie bedzie najlepsze rozwiązanie czy czekać na express ? czy decydowac sie na c 240 czy moze Meizu E3 na AAA tylko nie wiem jak ten mp3 player prezentuje sie w akcji w stosunku do c 240 ? duzy bylby koszt dokupienia ładowarki ?.Chyba że możecie cos innego zaproponować.

 

Sansa express jest duża niewiadoma i tez niechcialbym czekac na prozno

nie mam pojecia co zrobic gdyz nie wiem co przemawia na korzysc jednego czy drugiego mp3lapyera a chcialbym podjac dobra decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO tylko Meizu E3.

 

rozumiem, ze bezdyskusyjnie w tym przedziale cenowym m.in sanse c 240 bije na głowe. A jak jest z awaryjnościa tego sprzetu i jaak jest jakość słuchawek dołaaczonych do meizu E 3 ?

E 3 jest na baterie czyli musze dokupic ładowarke, ile mnie łacznie taka impreza wyniesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kosz akumulatorków AAA i ładowarki do nich zależy od producenta, ale takie najtańsze to na allegro kupisz za ok 40 zł (koszt ładowarki i akumulatorków), najlepiej sam poszukaj.

 

no to w sumie 300 zł co wykracza w tym miesiacu poza moj budzet , ciężka sprawa

pozostaje mi sansa c 240 albo sie wstrzymac z zakupem co mi sie za bardzo nie uśmiecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze warto poczekac pare tygodni na Sanse Expres. Ponoc ma byc dzwiekowo taka jak c240 [jesli sie myle to nie bijcie tylko poprawcie] czyli dobra. Do tego wbudowana wtyczka USB [moze robic za pendrive'a], wbudowane akku [czyli oszczedzasz 50 na ladowarce i aku aaa] mozeliwosc poszerzenia pamieci przez karty micro sd [1 gb kosztuje ~40-45 zl na allegro].

 

Nie wiem czemu tak go usilnie przekonujecie do tego Meizu skoro Sansa C240 / Express idealnie pasuja do podanych przez niego wymagan.

 

BTW, to prawda ze sansa express ma kosztowac 150 zl [a 167 zl. wersja z radiem] ?

 

Edit: Acha, przypomnialo mi sie cos... a moze iPod Shuffle? :D polecam lekture >>>TEGO<<<

Mozna teraz kupic Szufle 512 mb z logo Heyah za grosze >>>TUTAJ<<<

Edytowane przez Franek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jakiś dla mnie mega problem z tymi bateriami, napewno dałbym sobie rade:) . tylko chciałbym wiedzieć jak duża jest ta przewaga Meizu nad sandiskiem c 240 pod wzgledem dziwku? moze mial ktos z was okazje sluchac jednego i drugiego. Meizu to firma dla mnie tak znana jak Mpower i chciałbym byc pewny ze decyzje ktotra podejme bedzie sluszna. Oczywiscie cos w tym musi byc ze całym ciagiem jak leci polecacie Meizu, a wierze ze siedza tu tylko fachowcy.

A jak jest z awaryjnoscia Meizu? i słuchawkami dołaczonymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze ja tez jakos nie mam zaufania do tego Meizu... badz co badz ale jednak jest to chinszczyzna. Ja bym juz wolal wziac juz iRivera T30. iRiver co prawda nie ma radia, ale za to rewelacyjnej jakosci dyktafon, lepsze EQ i dolaczone do niego sluchawki to calkiem niezly sprzet [te z meizu to ponoc tragedia]. No i t30 to bardzo solidnie wykony player, w meizu ponoc lamie sie klapka od baterii i potem jest problem. Skoro iRivera mozna wziac za 219 a meizu za 239 to dla mnie wybor jest prosty... iRiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze ja tez jakos nie mam zaufania do tego Meizu... badz co badz ale jednak jest to chinszczyzna. Ja bym juz wolal wziac juz iRivera T30. iRiver co prawda nie ma radia, ale za to rewelacyjnej jakosci dyktafon, lepsze EQ i dolaczone do niego sluchawki to calkiem niezly sprzet [te z meizu to ponoc tragedia]. No i t30 to bardzo solidnie wykony player, w meizu ponoc lamie sie klapka od baterii i potem jest problem. Skoro iRivera mozna wziac za 219 a meizu za 239 to dla mnie wybor jest prosty... iRiver.

 

przemyślałem sprawe i faktycznie bede chyba pisał sie na tego iriviera t30 , radio mi nie jest bardzo potrzebne mam w se d750i. Widze ze ten irivier jest na baterie AAA , franek mozesz cos polecic w miare niedrogiego z allegro mam na mysli ładowarke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o słuchawkach meizu na pewno nie mozna powiedziec "tragiczne"! są w miare ok.. ale są spore.. tak wiec nie dla kazdego bedą wygodne (np dla mnie:( ), gdybym wybieral meizu przed polamaniem sie ząbkla w klapce, to bym na pewno to wlasnie jego wybrał.. Funkcjonalnie jest sporo lepszy od irivera.. EQ fakt ma co 3db ustawiane, ale za to są 3 ustawienia user eq!

meizu ma kilka perelek w porownaniu do t30..

bookmark, radio, 3user eq , playlista, szeregowanie plikow (wg nazw, dat), nagrywanie z radia, no i troche malo przydatne gry i kalkulator :P

 

sporą wadą jego jest klapka.

 

co do aku masz do wybory GP, energizer, sanyo, z tanszych profitexx

łaowarka z tanszych to tylko MW8168

ja kupilem zestaw ladowarka plus 4xenergizer 1000Mah, a 2 z nich sprzedalem kumplowi :)

najlepiej wybiezrz z takiego miasta w ktorym mieszkasz.

 

dodatkowym plusem t30 jest obsluga OGG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilbym na allegro iriviera t30 za 219 zł ale obaiam sie ciągletej wersji refurbished, a nowke wykracza poza moja kieszen jak narazie

co do sansy c 240 ogladalem ja dzis w mediach i bardzo zgrabnie wyglada - mam pytanie jak bedzie sie ten mp3 spisywac na słuchawkach SENNHEISER mx 200/250/300 , bedzie widiczna roznica miedzyoryginalnymi sandiska a SENNHEISER ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji rerurb to raczej nie masz sie czego obawiac... pol forum ma irivery refurbished :P

A co do tych modeli sennheisera co podales, raczej sa to kiepskie sluchawki. Juz lepiej kup takie cos lub takie wyjdzie cie tyle samo a masz o klase lepsze sluchawki. Zreszta obie oferty sa bardzo dobre, szczegolnie pierwsza - za 33,50 masz sluchawki ktore w sklepie kosztuja 60-70. Miedzy mx400 a sluchawkami sansy roznica bedzie naprawde spora [sansowskie sa mizernej jakosci] natomiast jesli bys sie zdecydowal na irivera to zmiana sluchawek moze nie byc konieczna bo cresyny [sluchawki dodawane do irivera] to naprawde niezle pchelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji rerurb to raczej nie masz sie czego obawiac... pol forum ma irivery refurbished :P

A co do tych modeli sennheisera co podales, raczej sa to kiepskie sluchawki. Juz lepiej kup takie cos lub takie wyjdzie cie tyle samo a masz o klase lepsze sluchawki.

 

może i masz racje ze faktycznie nie powinienem sie niczego obawiać, zakładamy ze wezme iriviera t30 to bedzie on mial dolaczone jakościowo dobre słuchawki? mianowicie jaki model sennheisera ?

jezeli sansa c 240 to sennheiser mx 400 ?

ewentualnie mwizu e3 bardzo mnie kusi ale narazie sie zastanwaiam , a sluchhawki w meizu sa porownywalne z jakim modelem sennheisera ?

 

czyli jezeli sennheiser to minimum mx 400 ?

 

nie wiem czy mi sie nie przewidzialo ale gdzies w komplecie z irivierem t30 wudzialem sluchawki sennheiser, fabrycznie

ale nie dam glowy uciac

 

szczeglnie mnie interesuje jak bedzie sie spisywało połaczenie sansy c 240 z sennheiser mx 400 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge smiało brać sennheisera z tej aukcji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=186226192 ??

To podrobka, nie kupuj.

Wersja bez pudelka tez moze byc oryginalne - pod warunkiem ze sluchawki byly w zestawie z iriverem. Ale to to ewidenta podrobka.

 

Btw, wczesniej podawalem przeciez dwa linki do oryginalow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności