Skocz do zawartości

Mip Zainwestował W Reklamę! :d


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz co... o kant d*** rozbić ;)

a problem jest dla przykładu taki że na pudełku pisze "podświetlenie w 7 kolorach" ale żeby opcja ta działała trzeba znaleźć i uaktualnić firmware... ale nikt nie wie gdzie toto jest ani jak się do tego zabrać...

... znaczy ktoś tam wie - mam info że po apgrejdzie (jeżeli się uda - "na gwarancję" wraca ponoć do 80% sprzedanego sprzętu ;) ) działa lepiej - muza się ponoć nie tnie i takie tam... szczegóły są mi nieznane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne potwierdzenie tego, że MIP inwestuje w reklamę:

reklama11.jpg

 

Jest to reklama z czasopisma PC World Komputer.

Powyżej jeszcze było zdjęcie tego iRiverowego goscia gryzącego jabłko, ale wyciąłem go bo zaśmieca forum a i każdy wie jak to wygląda ;)

 

Dodatkowo w tym samym numerze jest obszrny (12 stron) artykuł o odtwarzacz MP3 i dodatkach do nich (głośniki i słuchawki na 2 stronach).

Jeden z podartykułów nosi tytuł "Mister Gadżet". Jest on oczywiście o 4 playerkach-plastikowych-biżuteriach. iRiver N10 opisany jest jako pierwszy i wprost nie potrafię się powstrzymać od zacytowania fragmentu tekstu :) : "Oto wzorzec wykorzystania organicznego wyświetlacza. W czasie spoczynku ekran przypomina raczej lustro i wyłączony iRiver N10 w niczym nie przypomina odtwarzacza. (...) Dopiero po wciśnięciu jednego z przycisków ekran ożywa, a w słuchawkach rozlega się muzyka o jakości... iRiver. To klasa sama dla siebie, niedościgniony wzór, a biorąc po uwagę niewielkie wymiary model N10 - cudo techniki" :) Jak miło się czyta takie rzeczy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodziles na strone mp3store.pl ? Wygladem przpomina te, ktore robi sie w podstawowce na lekcjach informatyki.

Dlaczego o tym pisze? Taka strona nie zachęciłaby mnie do odwiedzenia, ktoregokolwiek z tych sklepow.

Wiec nad tym MiP musi popracować. No chyba, ze byly cięcia budzetu na reklame i zrobienie strony zlecono uczniom podstawówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na tą stronę od razu jak zobaczyłem tą reklamą. Oczekiwałem czegoś <_< A zobaczyłem nic :huh:

Ja do tej pory nie uczyłem się na informatyce jak zrobić stronę ale już jak chodziłem do podstawówki umiałem zrobić coś trochę bardziej ambitnego (patrz: www.setkowicz.infoway.pl ;) )

Ale to logo czy coś w tym stylu po lewej wygląda... nie tak źle, ale to chyba jest spowodowane tym, że tak prosta grafika nie mogłaby wyglądać źle <_< Ale fatycznie ta stronka w żaden sposób nie zachęciałby mnie do odwiedzenia tego sklepu... wręcz przeciwnie...

Edytowane przez Publius_Enigma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności