Skocz do zawartości

Iaudio F2 Firmware 1.11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Firmware w wersji 1.11 do iAudio F2.

Stabilna wersja.

 

Nie zauważyłem żadnych problemów.

Przed aktualizacją zrobiłem kopię zapasową a później sformatowałem F2 przez JetShell'a.

 

Aktualizację przeprowadzasz poprzez plik f2_fwup.exe i stosujesz się do instrukcji, które będą się pojawiały podczas aktualizacji.

 

Jedyną, jak na razie różnicą jaką zauważyłem to wcięło animację początkową "COWON DIGITAL PRIDE". (fajna była ;))

EDIT: Logo można umieścić z powrotem używając JetShell'a poprzez załadowanie pliku z logiem z kopii zapasowej. (Menu->Option->Download Logo File)

Nie sprawdzałem jeszcze odtwarzania plików *.FLAC i *.OGG

 

Oryginalna instrukcja instalacji:

[installation steps]

 

1. Download the latest firmware.

2. Unzip the installation file.

3. Connect iAUDIO F2 to a PC by using a USB cable.

4. Run f2_fwup.exe file.

 

[Caution]

 

* Please back up your data before upgrading the firmware.

* Please upgrade the firmware that officially supported by COWON SYSTEMS.

* Please refer to the installation steps.

* If it requires to connect the USB again while upgrading the firmware, please disconnect the player from the computer. Then, please connect it to the PC again.

* iAUDIO F2 will automatically start firmware upgrade after finishing upgrading.

So please wait for a minute and use iAUDIO F2.

* After finishing upgrading, you can delete the firmware file and folder.

 

Pozdrawiam

F2_FW_1.11.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Nie ma animacji, a uruchamia sie cos szybciej?

 

PZDR!

 

 

Animację można spokojnie powrócić z kopii zapasowej ale nie jest to konieczne i nie wpływa na funkcjonalność playera a wydłuża czas startu. Jak ktoś lubi wodotryski to polecam. Moim zdaniem poprawiła sie szybkość uruchomienia plejerka. Pliki FLAC odtwarza bezbłędnie. Dodano okienko z możliwościa wyboru np.: podczas próby usunięcia jakiegoś pliku mamy opcję YES lub NO do wyboru. Zapobiegnie to napewno przypadkowemu usunieciu pliku.

Nie przetestowałem jeszcze plików OGG.

 

Tymczasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość radia nieznacznie ale się poprawiła. Ja mam wpięte KPP i może z dołączanymi słuchawkami będzie grało lepiej. Nie wiem. Teraz mam KPP i gra nie najgorzej. Najlepiej radio odbierało PR3 - Trójka, RMF, Antyradio i PR4 - BIS.

Jak do tej pory nie zauważyłem żadnych problemów z wersją firmware 1.11 final.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności