Skocz do zawartości

Dobry Player Około 350 Zł


endrju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Potrzebuje takiego jak w temacie ;)

 

Mam w tej chwili Irivera H10 6 gb i jestem z niego bardzo zadowolony jeśli chodzi o jakość muzy ale niestety player mi sie knoci :(

 

Mam następujące wymagania:

 

- pamięć co najmniej 1 gb (koniecznie flash, nie HDD!)

- koniecznie radio FM (gdyby można było nagrywać byłoby super!)

- w miare bezawaryjny :)

 

Myśle o T10, T20, T30 co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meizu radkaczowi spadl pare razy z ok. 1m jak to on pisal i dodawal ze nawet ryski nie bylo. Jedyne co sie psuje ludziom to zabek od klapki na baterie bo tylko ona jest plastikowa......caly player poza nia jest aluminiowy....

 

 

Jednak ja nie rozumiem jak mozna ulamac ten zabek.....wystarczy ostroznie zmieniac baterie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy T10/T50 a E3, to wybrałbym iRivera..

E3 to raczej cenowy konkurent dla T30, Sansy lub mpio.

 

 

Ja bym raczej tak nie zestawiał. Cena niekoniecznie cokolwiek mówi.

 

A MEIZU E3 to dość 'nietypowy' player: nie ma go w Polsce w 'normalnej' sprzedaży przecież. Więc nie jest jako tako cenowo 'obciążony' sklepem i serwisem.

Jak już kilka razy pisano: MEIZU ma nizły chip w sobie. I oprócz wykonania 'sławnej' klapki to jest bardzo dobrze zrobiony. Aluminium to nie plastik w końcu;)

 

Co do ceny: tylko dwa źródła sprzedają MEIZU E3: - po 239 i po 290. Duża różnica. A to wciąż allegro.

 

Tak więc nie obniżajmy oceny dlatego, że E3 jest (stosunkowo) bardzo tani, jak na swoje możliwości.

 

ps.ja właśnie dzięki forum o MEIZU E3 się dowiedziałem i teraz z nim właśnie pomykam po mieście.

 

ps2. Co do różnic cen: w Stanach w sklepie on-line widziałem, że iAudio jest raczej tańszy w porównaniu do iRiver'ów, a u nas jest raczej odwrotnie. Dodatkowo Sandisk'i tam stały jakoś sporo, a u nas są 'tanie jak barszcz'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności