Skocz do zawartości

Kolejne Nowe Odtwarzacze.


ReGie

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, mam nadzieję, że iRiver zrobi jakiegoś nowego miniHDD!! :D

 

 

PS:Podobno odtwarzaczem iMP-550 osiągnięto już praktycznie wszystko w dziedzinie CD MP3... mi się wydaje, że skoro Sony może mieć playerka cieńszego niź iMP-550 to i iRiver też potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tyle ze ten soniak jest cienki tylko na bokach o korpus ma podobny do slimxa jesli chodzi o grubosc

 

No, pisałem już o tym kiedyś... jest to po prostu kłamstwo...

 

i nie zapominajmy ze 550 jest sliczny

 

Sprostowanie: iMP-550 jest brzydki... niestety (bo będe go miał :/....... :D :D)

 

PS: nie odchodźmy zbytnio od tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wyglad 550 to kwestia gustu ;)

a tak nawiazujac do tematu: czy mi sie wydaje czy genialnie panowie/panie projektanci(tki) wpadli na pomysl kolejnego flasha ktorego trzeba nosic na szyi? bo ten jeden nie wyglada zeby byl odlaczany od tej wielkiej obrozy.... :lol: nie wiem jak dla was,ale ja bym czegos takiego nie chciala nosic.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiazujac do tematu: czy mi sie wydaje czy genialnie panowie/panie projektanci(tki) wpadli na pomysl kolejnego flasha ktorego trzeba nosic na szyi? bo ten jeden nie wyglada zeby byl odlaczany od tej wielkiej obrozy.... :lol: nie wiem jak dla was,ale ja bym czegos takiego nie chciala nosic.... :P

Mi sie kojarzy film z Arnoldem "Scigany" (The Running Man [1987] ), gdzie skazancy na szyjach mieli wlasnie takie "cos" ;) - obrozy, ktore eksplodowaly jak sie przekroczylo granice wiezienia (chyba ze mi sie pomylil film ;) ) - takie mam zdanie odnosnie nowych "wisiorkow" iRiver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiazujac do tematu: czy mi sie wydaje czy genialnie panowie/panie projektanci(tki) wpadli na pomysl kolejnego flasha ktorego trzeba nosic na szyi? bo ten jeden nie wyglada zeby byl odlaczany od tej wielkiej obrozy....  :lol: nie wiem jak dla was,ale ja bym czegos takiego nie chciala nosic....  :P

Mi sie kojarzy film z Arnoldem "Scigany" (The Running Man [1987] ), gdzie skazancy na szyjach mieli wlasnie takie "cos" ;) - obrozy, ktore eksplodowaly jak sie przekroczylo granice wiezienia (chyba ze mi sie pomylil film ;) ) - takie mam zdanie odnosnie nowych "wisiorkow" iRiver

Albo Ci się film pomylił albo był jeszcze jakiś z obrożami.

Możliwe jest też że w "ściganym" też był ten motyw tylko że go nie pamiętam, film oglądałem jeszcze za bajtla. :)

 

 

Chwilę później:

No pewnie że był jeszcze inny: "Obroża" z Rutgerem Hauerem :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kojarzy film z Arnoldem "Scigany" (The Running Man [1987] ), gdzie skazancy na szyjach mieli wlasnie takie "cos" ;) - obrozy, ktore eksplodowaly jak sie przekroczylo granice wiezienia (chyba ze mi sie pomylil film ;) ) - takie mam zdanie odnosnie nowych "wisiorkow" iRiver

Albo Ci się film pomylił albo był jeszcze jakiś z obrożami.

Możliwe jest też że w "ściganym" też był ten motyw tylko że go nie pamiętam, film oglądałem jeszcze za bajtla. :)

 

 

Chwilę później:

No pewnie że był jeszcze inny: "Obroża" z Rutgerem Hauerem :lol::lol:

W ściganym też były obroże, bardzo sympatyczne urządzonka. Co niektrórych bardzo bolała po niej głowa :) Rozsadzający ból :P

 

 

Co do wyglądów playerków, to jakos panowie z iRiver'a robią coraz to większe brzydale. Te wisiorki noszone na szyi są chyba spowodowane modą na naszpikowane elektroniką biżuterie czy też ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Ci się film pomylił albo był jeszcze jakiś z obrożami.

Możliwe jest też że w "ściganym" też był ten motyw tylko że go nie pamiętam, film oglądałem jeszcze za bajtla.  :)

 

 

Chwilę później:

No pewnie że był jeszcze inny: "Obroża" z Rutgerem Hauerem  :lol:  :lol:

A juz myslalem ze mam slaba pamiec - mialem jedynie watpliwosci cd do polskiego tytulu ... no ale jak widze jeszcze jako tako pracuja szare komorki ;)

a wracajac do tematu iRiwera i "obrozy" na szyi to zeby tylko od noszenia jego nie

 

W ściganym też były obroże, bardzo sympatyczne urządzonka. Co niektrórych bardzo bolała po niej głowa  :)  Rozsadzający ból :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności