Skocz do zawartości

Sansa Express - Wie Ktoś Kiedy Będzie Dostępna I Za Ile?


Gość Dejf86

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką masz kartę? Jaką ma prędkość odczytu/zapisu? To też jest ważne ;)

 

Connect z tego co widziałem na filmikach ma bardzo wygodną obsługę, komunikację wi-fi i niezły wyświetlacz. Amerykanie z tego wynalazku z Yahoo na pewno będą korzystać :)

 

i ten p****ny rodzaj kabla, ja chce usb B, a nie to coś!!!

 

Tak to tylko w Erze... :| Niestety, jak nam się dedykowany kabelek od sansy zgubi to jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy tej cenie za micro-sd można się spodziewać niezbyt zabójczych szybkości odczytu i zapisu ;) Gdybyś miał kartę, która ma odczyt rzędu 15 mb (a ta Twoja ma pewnie 3-6) to podejrzewam, że tak strasznie byś nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu trzeba przyznać,że w końcu nowy produkt sandiska prześcignął nowe irivery(t50,t60).

Przynajmniej wyglądem ;) .

Bo od tych 50tek to aż odrzuca :P

 

 

Jak kiedyś SanDisk zorbi coś co przevije iFP-100, iFP-900, Clixa2 czy nawet T10 - to pogadamy :) T50/T60 jako produkty przystępne cenowo i tak się będą sprzedawać w sporych ilośiach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pod rozwagę: czy ktoś używał SZYBKICH kart uSD z serią C/E2xx? Bo Najtańsze uSD kingstona mają w odczycie ok 700kB/s, a to może spowalniać playera... i to bardzo.

Może się okazać, że z 2GB UltraII(9/10MB/s) odpala się szybciej niż z 512MB Kingstonem...

A różnica w cenie pomiędzy 2GB kartą Sandisk ULTRAII a zwykłą to chyba 20PLN... (115 i 135)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie będę tyle czasu jeszcze czekał na premiere tego odtwarzacza w Polsce, zważywszy na to, że Sandisk coś kombinuje i gwarancja na sanse express będzie wynosiła 1 rok zamiast 2 lat, jak to jest w przypadku obecnych odtwarzaczy.

 

Czytałeś to co napisałem wcześniej? Ni ważne co daje sandisk, sprzedawca odpowiada za zgodność towaru z umową w ciągu dwóch lat od kupna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłby mi ktoś z was podpowiedzieć czy jest sens sie spieszyć z kupnem sansy c 240? a lepiej zaczekąc na premiere sansy express. Nie mam pojecia czy wogle zestawiać te dwa odtwarzacze ze sobą? Jest to troche czasu zwłaszcza , że ma sie ukazac express na przelomie maja i czerwca i niechciałbym czekac na marne

Oczywiscie biore pod uwage c 240 z fm odblokowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma ktos z Was cynku kiedy wchodzi Express do sklepow? Bo jestem zdecydowany na kupno playerka, tylko musze zdazyc przed druga polowa maja. Jesli nie zdaze to pewnie wyladuje z T30 :D tylko za 1gb wyjdzie mnie to 70 zeta drozej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos z Was cynku kiedy wchodzi Express do sklepow? Bo jestem zdecydowany na kupno playerka, tylko musze zdazyc przed druga polowa maja. Jesli nie zdaze to pewnie wyladuje z T30 :D tylko za 1gb wyjdzie mnie to 70 zeta drozej :(

 

juz padła na tym forum odpowiedz, jeden z forumowiczow uzyskał informacje od dystrybutora, ze sandisk sansa pojawi sie na na naszym rynku na przełomie maja i czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.Mam sanse c240od grudnia.Wczoraj kupiłem t50.Sansa sie ciagle wieszała,trzeba było resetowac.Żadne uaktualnienia nie pomagały,oddłem do serwisu.Nie spodziewam się pomyslenego rozwiazania,pewnie wgraja nowy soft i historia sie powtórzy. Pojemnośc 1gb jest dla mnie wystarczająca,takze w tym względzie sansa nie ma przewagi.Natomiast gdy idzie o jakośc wykonania,szybkosc działania ,tzw autonomie i mnogość ustawien to t50 bije sanse zdecydowanie.Iriver ma mniejszy wyswietlacz lecz paradoksalnie w niektorych sytuacjach bywa czytelniejszy-duuuuzo lepszy kontrast. Dźwiek? Stawiam na T50.Przekazuje wiecej szczegółów,wreszcie jest góra:) .Bas szybszy,bardziej podkrecony.Dżwiek jest szybszy przez to,blizszy naturalnemu.Sansa brzmi miekko i ciepło,moza słuchac dlugo bez obawy o słuch :) .Nalezy pamietać,ze kupując sanse C2xx,musisz wziać pod uwage kupno słuchawek.W T50 to odpada.Porównywałem z pamieci,w tej chwili mam tylko t50.Uzywałem roznych słuchawek-ep-630,KPP i tych dołaczanych do Irivera.Moze troszke nie na temat ale ktos pytał czy warto brac C240 zamiast Irivera.Sadze ze nie.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności