Skocz do zawartości

Dobra Alternatywa Dla Iriverter


javacris

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że jestem użytkownikiem u10 i iriverter jako program do konwersji video mnie nie zadawalał- m.in. z powodu braku konwersji rmvb, postanowiłem się temu przeciwstawić i po długich godzinach spędzonych na wertowaniu kodeków i koderów udało mi się dokonać bezpośredniej konwersji rmvb-->u10.avi dzięki programowi SUPER- jak dla mnie ma on sporo możliwości:

 

Video format: 3gp/3g2(Nokia,Siemens,Sony,Ericsson) asf, avi (DivX,H263,H263+,H264,XviD,MPEG4,MSmpeg4 etc..), dat,

fli, flc, flv (used in Flash), mkv, mpg (Mpeg I,Mpeg II), mov(H263,H263+,H264,MPEG4 etc..), mp4(H263,H263+,H264,MPEG4), ogg,

qt, rm, ram, rmvb, str (Play Station), swf (Flash), ts (HDTV), viv, vob, wmv

- Audio format: aac, ac3, amr, mmf, mp2, mp3, mp4, mpc, ogg, ra, wav, wma

 

Program, którym się posłużymy ściagniemy tutaj SUPER

natomiast plik z ustawieniami do konwersji video na clix/u10 TUTAJ rozpakuj archiwum do C:\Program Files\eRightSoft\SUPER\Profiles.

Aby załadować moje ustawienia wybieramy "import load setting profile"

 

Wszelkie ustawienia zmieniamy w głównym oknie:

732dd31756c5e2da.png

1 Aby dokonać komwersji naciskamy na szare pole;

2 następnie wybieramy Add multimedia files i wskazujemy likalizację pliku do konwersji;

3 Po załadowaniu pliku dajemy na Encode i plik jest konwertowany :]

Docelowe pliki są zapisywane na dysku C, aby zmienić lokalizację wybieramy z menu: "output file saving managment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności