Skocz do zawartości

Ktorego Winamp'a Uzywacie?


Calado

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni temat z tego dzialu nasunal mi pewne pytanie :)

 

Ktorego winamp'a uzywacie (a dokladniej, ktorej generacji)??

- 2.xx

- 3.xx

- 5.xx

 

Ja osobiscie uzywam wersji 2.80 z racji tego, ze ta generecja chyba najszybciej sie uruchamia :) Istenija wogole jakies duze roznice w odtwarzanym dzwieku przez poszczegolne generacje winampa? Podajcie jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy poszczegolnych wersji :)

A moze wogole uzywacie jakiegos innego odtwarzacza (chodzi oczywiscie o sluchanie muzyki z kompa, nie pisac tu odpowiedzi w stylu - jakis model irivera :D)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niby czasem korzystam z 5.0.5 ale polecam Real Playera :P.

Nie wiem czemu ale głośniej u mnie gra niż Winamp :D

Real Player to jeden z najwiekszych syfów. Wiecej tam programow szpiegujących niz zamego reala.

Ja uzywam Alternative Real Player jak juz mam ochote poogladac TV w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze Winamp. W tej chwili 5.05 z klasyczna skora. Uzywam go tez do odtwarzania filmow... czemu pisalicie, ze ta wersja wolniej chodzi? ...od razu zaczal mi odpalac wolniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winamp 2.95 ze względu na wysoką wydajność. Już się tak przyzwyczaiłem do winampa że nie chce nawet zmieniać nawet jakby jakiś player był lepszy.

3.X i 5.X - maj jakies tam bug'i odnosnie bezpieczenstwa, oraz filtruja programy TV i radia internetowe jakie mozna ogladac badz sluchac na 2.X

 

Winamp 2.95 Full + pare plugin'ow to to tam zeby wiecej plikow moc w nim odtwarzac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

foobar2000 v.0.8.2 - wpełni konfigurowalny i mało pamięciożerny. :) Winamp 5.07 od czasu do czasu. :) VirtualDJ na dyski :) I to chyba na tyle... Jeszcze jakieś dziadowskie RealPlayery, WMP i inne... Ale to raczej z powodu używania Net'a. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winamp suxX (IMHO ;) )...

... Foobar2000 rulZ! - http://www.foobar2000.org i uważam że lepszego playera już nie znajdę :)

... dla miłośników skórek powiem że takowych on nie posiada (bez dodatkowego pluginu), ale za to ma lepszą jakość dźwięku niż winamp i odtwarza więcej formatów :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności