Skocz do zawartości

[S] Fidelio X1S, HiBy R6 ss.


bols244

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Tym razem posiadam do sprzedania nowe:

-Fidelio X1S

Doleciały do mnie w grudniu, były kupione na Ebay, dlaczego stamtąd? Ponieważ nigdzie w kraju nie znalazłem modelu S na którym mi zależało, czym wyróżnia się model S od zwykłej? Podobnie jak model HR w x2.

 

-Lepsza gumka przy palaku, sluchawki nie zjezdzaja z glowy, lepiej przez to dociskaja oraz sa wygodniejsze

-Inne lepsze pady, dodatkowo są wymienne

-Kabel lepszej jakości

 

Dodatkowo podpowiem, że według mnie X1s są lepsze od poprzednio sprzedawanych x2Hr jeśli chodzi o dźwięk.

X1 przede wszystkim nie posiadają tej meczącej góry z x2, mają większy bass przez co lepiej budują głębię, są jeszcze bardziej misiowate i przyjemne w odsłuchu, osobiście zdecydowanie jeśli miałbym wybierać wybrałbym model X1.

Długo porownywalem z nimi audioquest nighthawk, bardzo ciężko było znaleźć zwycięzcę, oczywiście w dużej mierze rozchodzi się tutaj o gust jednak jeśli mówimy o kwocie +-700zl za fidelio to raczej nie ma o czym mówić.

 

Za słuchawki zapłaciłem 750zl

Dla forumowiczów 650zl przesyłka osobno.

 

Sluchawki Denon ah-d7100- sprzedane

Słuchawki kupione tutaj na forum, mają niesamowity bass i czysta górę, jedna z lepszych głębi jakie słyszałem, bardzo wygodne są na tyle głębokie, że malżowina niczego nie dotyka świetna sprawa.

Pady oryginalne są już troszkę podklejone przeze mnie w celu zabezpieczenia, jest to specjalny klej do skóry, dzięki temu dłużej wytrzymają, w żaden sposób nie wpływa to na dźwięk.

Pady zastępcze nowe dołączam gratis.

Cena: Sprzedane

 

-HiBy R6 wersja stainless Steel/stal

Dap o sporej masie- osobiście bardzo mi się to podoba, sprzęt daje wrażenie solidnego i w rzeczy samej takim jest.

Barwę ma raczej ciepła, podkreślony na basie w porównaniu do dx160 ma lepsza głębię, naturalne brzmienie, lepszej jakości bas, mocniej uderzający, o nieco mniejszej scenie.

Android działa bardzo sprawnie i szybko, jeśli ktoś zwraca uwagę na jakość ekranu to dx160 ma go lepszego.

Miesiąc temu wyszła aktualizacja umożliwiająca działanie MSEB globalnie, korzystajac ze spotify itd..(killer feature)

Sprzedaje z osobno kupionym skórzanym etui, etui posiada stopkę

Naklejona folie ochronną na przednia szybke oraz tylnia, tyl dodatkowo okleilem imitacja metalu szczotkowanego- bardzo fajnie się to prezentuje.

Cena: 1100zl

Stan: bardzo dobry+

 

 

 

Dlaczego sprzedaję?

Kupiłem audeze lcd-x i mam juz źródło zastępcze.

Ifi.

 

 

a46aff8b5e33c938med.png

ba7c3c525abbdc58med.png

0982ffbe49416443med.png

7160df9f142dafb1med.png

9befe750b70b616emed.png

f61ef2149414ec4cmed.png

 

 

 

7208b13d0ff696bamed.jpg

7385190bae394d81med.jpg

ad547770b0938ba6med.jpg

3ea397f0bb88d471med.jpg

6cfeff7a3dff3639med.jpg

1735a26ed854560fmed.jpg

3724ebe85297ac6dmed.jpg

e6efb1a59b7c2acamed.jpg

849f3f7edf160a2bmed.jpg

Edytowane przez bols244
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności