Skocz do zawartości

Jakie Słuchawki Pałąkowe Zamknięte?


Maniak666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Szukam słuchawek pałąkowych zamkniętych. Mam otwarte (PX100), ale niestety nagminnie psuje mi się w nich jack, a słuchanie w tramwaju jest bardzo utrudnione, jednakże sam dźwięk mi się bardzo podoba - bardziej niż np w PortaPRO.

 

Otóż do rzeczy:

1. ok 250zł (mogą być droższe ale nie np. 400zł :))

2. dźwięk jak w PX100 lub lepszy :P

3. odtwarzacz iriver T10 2GB FM

4. muzyka: metal, rock, industrial, trochę elektroniki i psychodellic

5. konstrukcja zamknięta

6. nie mają to być takie hełmofony jak np. sennki z serii HD itp. Rozmiar zbliżony do PX, PortaPro, AKG 26

7. (o ile możliwe) możliwość odsłuchu w sklepach w Poznaniu (MP3 STORE, MM, Mega Avans <- tu nie spodziewam się rewelacji, może ktoś z Was sprzedaje?)

 

Za sugestie i rady z góry bardzo dziękuję

Maniak666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade do sklepu pod Poznaniem - zobacze czy maja cos ciekawego, w kazdym razie porównam sobie brzmienie 3 produktów AKG na moim playerku i niezawodnej do testów muzyce TOOLa - tu wyjdzie dbalosc o wszystkie szczególy :). Porównywac bede: K27i, K26P oraz K81DJ. Mimo, ze mam leb jak wiadro boje sie ze w tych ostatnich bede sial wioche na ulicach Poznania. Wiem, sa fotki na forum za które dziekuje bo na prawde sie przydaly, ale nadal jest obawa, ze dzwiek bedzie najlepszy, cena - 209 niezaporowa w zadnym wypadku, ale wielkosc :/. No nic - pozyjemy zobaczymy. Jesli ktos mialby jeszcze jakies propozycje to pisac - nie krepowac sie :P. Za wszystkie posty dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dj'tek- wcale nie są takie duże na jakie wyglądają i większości ludzi się podobają :). A grać będą raczej najlepiej z całej trójki. Inna sprawa, że mam z nimi na pieńku... po dwóch miesiącach idą na gwarancję :|. To będzie trudny czas... bo, szczerze mówiąc, strasznie podchodzi mi ich brzmienie. Tylko warto mieć w miarę mocne źródło. No i nie oczekiwać, że zagrają jasno ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam po prostu PX100 w zamkniętej obudowie - tak można to w najprostszy sposób określić.

 

odpowiem najprosciej - szukasz po prostu sennheiser px-200

 

Porównywałeś kiedyś PX100 i PX200? Chyba nie. To jest ZUPEŁNIE inny dźwięk i nie chodzi tu o izolacje od otoczenia, ale o to że PX200 grają po prostu beznadziejnie a PX100 wg mnie grają ładniej niż KPP (czekam na lincz :>).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

px-100 i portki mozna zasadniczo porownywac. jedni lubia jedne i inni drugie.

mam obydwa modele i nie umiem wskazac, ktore sa lepsze dzwiekowo - zalezy to juz najbardziej od rodzaju sluchanej muzyki.

gdyby mi kazano jednak wybrac wzialbym px100 z uwagi na wyglad i budzacy wieksze zaufanie przewod oraz eleganckie etui oraz wyzsza cene.

wlasnie cena jest tym elementem na korzysc portek dla kupujacego - sa jednak odczuwalnie tansze.

natomiast jak nie podobaja ci sie px-200 to ich nie kupuj po prostu.

z zamknietych modeli mam tylko epki, hd202 i akg k 26p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, kupiłem AKG K81DJ

209zł

Grają dużo lepiej niż PX100.

Wielkość troche przesadzona ale cóż, jakoś to przeżyję :P

Jestem na maxa zadowolony. Dźwięk tak fajny że nawet go nie trzeba EQ traktować. Na normalu w iriverze spisują się świetnie. Jak je rozgrzeję to myślę że będę mógł napisać reckę tego bajeru :) Dzięki wszystkim za pomoc - jak zwykle forum bardzo ułatwiło mi życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności