Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe, przewodowe, uniwersalne słuchawki do 400 zł.


Ins0maniaC

Pytanie

Witam. Szukam słuchawek dokanałowych do różnorodnych zastosowań, bo sporo czasu spędzam chociażby na oglądaniu filmów. Słucham sporo soundtracków (więc w zasadzie każdy gatunek się do tego łapie), może z lekkim nastawieniem na elektroniczne brzmienia. Dobra jakość basów również byłaby wskazana. Mam do wydania około 400 zł. Zastanawiam się nad poniższymi modelami:

- FiiO FH1

- RHA MA750

- Yamaha EPH-100

- Whizzer Haydn A15Pro

 

Chwilowo najbardziej skłaniam się ku RHA, ale nie mam takiego doświadczenia i wiedzy jak wielu tu użytkowników. Proszę o poradę. 

Edytowane przez Ins0maniaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
10 godzin temu, Ins0maniaC napisał:

Witam. Szukam słuchawek dokanałowych do różnorodnych zastosowań, bo sporo czasu spędzam chociażby na oglądaniu filmów. Słucham sporo soundtracków (więc w zasadzie każdy gatunek się do tego łapie), może z lekkim nastawieniem na elektroniczne brzmienia. Dobra jakość basów również byłaby wskazana. Mam do wydania około 400 zł. Zastanawiam się nad poniższymi modelami:

- FiiO FH1

- RHA MA750

- Yamaha EPH-100

- Whizzer Haydn A15Pro

 

Chwilowo najbardziej skłaniam się ku RHA, ale nie mam takiego doświadczenia i wiedzy jak wielu tu użytkowników. Proszę o poradę. 

Jak bym tak miał się decydować, to jednak brałbym Fiio FH1. Fajnie grające doki, bardzo ergonomiczne, z odpinanym kablem (można podpiąć inny), lekkie. Miałem RHA, w końcu jednak sprzedałem 750 na rzecz lepszych T20. Skłaniałbym się do FH1. Ewentualnie Shanling ME100. Granie trochę twardsze, ostrzejsze.

NA FH1 pewnie dostałbyś jakiś rabat w MP3store.

Pozostałych nie miałem.

 

Edit - mają teraz na Allegro w outlecie xkom za 329 zł .

https://allegro.pl/oferta/outlet-sluchawki-przewodowe-fiio-fh1-26om-czarne-8553279304

Mieli też za 299 zł alle poszły.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Swego czasu miałem RHA MA750, ale odesłałem (tak, są jeszcze porządne firmy, które przyjmują zwrot IEM'ów) :) 

Odesłałem ponieważ góra zdecydowanie dominowała i żadne wygrzewanie nie pomogło :( 

Owszem, jestem lekkim "basshead'em", ale RHA 750 to było szkło (IMHO rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygląda na to że rzeczywiście RHA nie będą dla mnie najlepszym wyborem. Shanlingi wyglądają mega ciekawie, ale ceny to około 500 zł. Na ten moment chyba wspomniane FH1 wydają się najrozsądniejsze. Z innej beczki- czy warto według was dołożyć i kupić Aune E1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będziesz zadowolony. Dobre słuchawki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności