Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne słuchawki dokanałowe do spania


runcajs

Pytanie

Szukam wygodnych słuchawek dokanałowych do 50 zł.

Obecnie posiadam Panasonic RP-HJE125E, które jednak zaczęły szwankować.

Mogę kupić nowe za około 40 zł, ale zastanawiam się, czy nie warto rozejrzeć się za czymś innym.

Moim priorytetem jest wygoda (często zasypiam ze słuchawkami w uszach).

Interesuje mnie możliwie dobre brzmienie w tym przedziale cenowym - raczej neutralne, może o lekko ciepłym zabarwieniu

(nie sądzę, żeby w tej kwocie robiło to większą różnicę). Mile widziany prosty jack - Panasonic RP-HJE125E mają jack łamany

pod kątem 90 stopni i choć nie było z nim żadnych problemów (nie uszkodził się przez te lata), to jednak jest irytujący

i zawsze boję się, że go uszkodzę.

Edytowane przez runcajs
zmiana tytułu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To kup na allegro Pure Wavemaster za ok 36 zł z przesyłką lub poszukaj Creative HS930 trochę droższe ale równie wygodne. Obie wymienione słuchawki mają dźwięk dużo lepszy niż sugeruje cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam tych Panasonic'ów ale HS930 są malutkie i bardzo wygodne, można spać sprawdziłem doswiadczalnie. Obydwie pary z czystym sumieniem polecam. Dźwiękowo to dużo wyższa półka niż cenowo. Poszukaj na forum były wpisy zarówno o jednych jak i drugich. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

@Jaro54 Creative mają zachęcające opinie, ale 99 zł to dwukrotność budżetu i prawie trzy razy więcej niż Panasoniki.

W budżecie mieszczą się te Wavemaster Pure, ale to słuchawki widmo. Brak recenzji i w dodatku do dostania tylko na jednej aukcji na allegro.

Zakup zdecydowanie podwyższonego ryzyka. Wygląda na całkowity no-name.

Edytowane przez runcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytaj opinie na forum. No chyba że literki na słuchawkach ważniejsze są dla ciebie niż dźwięk. Każdy ma wybór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54 Rzecz w tym, że to są głównie twoje opinie. I ten argument o literkach na słuchawkach też widzę kolejny raz. Z resztą kulą w płot, bo chodzi o słuchawki do spania i nikt nigdy nie zobaczy na nich żadnego napisu. I ty to wiesz, więc nie wiem po co atakujesz.

O słuchawkach jest tylko twoja krótka wzmianka na Hyde Parku, gdzie sam piszesz, że słuchałeś ich przez 5 minut (super recenzja) i zdawkowa recenzja po niemiecku sprzed 9 lat.

I to wszystko. Internet milczy na temat tych słuchawek. Słuchawki widmo. Totalny kot w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj dokładnie, kilka osób pisało na temat jednych i drugich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@chico99 Nie obrażam się ☺️, tylko wkurzyło mnie to sugerowanie, że kieruję się napisem na słuchawkach.

A o Wavemaster Pure naprawdę nie ma żadnych informacji. Jedna niemiecka recenzja o której wspominałem i opinia @Jaro54, że słuchał ich 5 minut.

Nie twierdzę, że mnie ktoś okłamuje czy źle mi życzy, ale to trochę mało.

Teraz mam jeszcze twoją opinię. Gdyby jeszcze ktoś mógł je porównać do Panasoników (bo przecież zawsze mogę kupić drugi raz to samo i nic nie ryzykować, ale nie jestem do tego przekonany, bo nie byłem nimi zadowolony w 100%).

 

Creative pewnie już bym kupił, gdyby nie przekraczały budżetu 2 razy ☹️

 

Edytowane przez runcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, runcajs napisał:

@chico99 Nie obrażam się, tylko wkurzyło mnie to sugerowanie, że kieruję się napisem na słuchawkach.

A o Wavemaster Pure naprawdę nie ma żadnych informacji. Jedna niemiecka recenzja o której wspominałem i opinia @Jaro54, że słuchał ich 5 minut.

Nie twierdzę, że mnie ktoś okłamuje czy źle mi życzy, ale to trochę mało.

Creative pewnie już bym kupił, gdyby nie przekraczały budżetu 2 razy.

Sorry a kiedy te 5 minut było wspomniane? Czytaj ze zrozumieniem tekstu. A mnie wkurzyło że po za obrazkami w internecie nawet nie dotykałeś żadnych z wymienionych a podważasz ich jakość. Panasonic, Sony itp, itd to w 90% te tanie modele nie są w stanie konkurować z nimi. A masz tak niską cenę bo to wyprzedaż. Nie są produkowane, Creative też zresztą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, runcajs napisał:

@chico99 Nie obrażam się, tylko wkurzyło mnie to sugerowanie, że kieruję się napisem na słuchawkach.

A o Wavemaster Pure naprawdę nie ma żadnych informacji. Jedna niemiecka recenzja o której wspominałem i opinia @Jaro54, że słuchał ich 5 minut.

Nie twierdzę, że mnie ktoś okłamuje czy źle mi życzy, ale to trochę mało.

Creative pewnie już bym kupił, gdyby nie przekraczały budżetu 2 razy.

 

Wavemaster Pure to V-ka z łagodną górą i podbitym miękkim dołem. Muzykalne i funowe granie. Super wykonanie w tej cenie.

Dodałbym jeszcze do listy SAMSUNG AKG by HARMAN  EO-IG955 ale tu trzeba mieć szczęście i trafić na oryginał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Jaro54 napisał:

Sorry a kiedy te 5 minut było wspomniane? Czytaj ze zrozumieniem tekstu.

Może link do twoich własnych wypowiedzi odświeży ci pamięć

Cytat

A mnie wkurzyło że po za obrazkami w internecie nawet nie dotykałeś żadnych z wymienionych a podważasz ich jakość.

Gdzie coś takiego pisałem? Gdzie podważałem?

 

Ty masz chyba jakiś problem, bo niby mi pomagasz, ale jak nie akceptuję od razu tego co napiszesz jako prawdy objawionej, to mnie od razu atakujesz.

4 minuty temu, chico99 napisał:

 

Wavemaster Pure to V-ka z łagodną górą i podbitym miękkim dołem. Muzykalne i funowe granie. Super wykonanie w tej cenie.

 

@chico99 Bardzo dziękuję za tę opinię.

Edytowane przez runcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodziło mi o czas kiedy to było pisane przeszło tydzień temu prosto po dostawie  a po drodze były święta i czas na zabawę i wygrzewanie. W 2011 już mistrz @Perulo nich pisał i też polecał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie namyślaj się bo warto, w tej cenie nic lepszego raczej nie znajdziesz. Nawet wspomniane Samsung by AKG nie są lepsze. Tak jak pisałem po wyjęciu z pudełka i przesiadce z Shanling ME 100 nie krwawily uszy. Z wygodnych ale od majfriendow to W1 PRO . Niezły dźwięk, super wygodne, wymienny kabel, pasuje od Mee audio M6Pro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54 A powiedz mi jak wygląda jack tych Wavemaster. Na zdjęciach wygląda na dość delikatny.

@Jaro54 Interesuje mnie też kwestia przenoszenia dźwięków przy pocieraniu kabla. Na niemieckim amazonie wieszają psy na tych słuchawkach właśnie z tego powodu. Chwalą dźwięk i jednocześnie dają 1-2 gwiazdki właśnie z tego powodu (podobno wypadają pod tym względem ekstremalnie źle - niezbyt do łóżka, gdzie kabel jest pocierany cały czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, Play napisał:

W muzycznych zakupach

@Playustaw wyświetlanie wg daty i zobaczysz że wyjasnilismy sobie drobne nieporozumienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wtyk jak na zdjęciu poniżej. 

Co do efektu mikrofonowego to nie zwracam uwagi bo jak widać na zdjęciu 2 to mam taśmą velcro spięte kable i podpinam pod BTR 3 przez większość czasu i dla mnie to nie problem. Rozpiełem by sprawdzić i rzeczywiście jest. 

15563496838438368141400425692520.jpg

15563497671791972599700130608511.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Jaro54 napisał:

@Playustaw wyświetlanie wg daty i zobaczysz że wyjasnilismy sobie drobne nieporozumienie 

A ty jak zawsze z jadem, jak ci ktoś coś wytknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności