Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie dotarła do mnie paczka od kolegi Bigmaras z ww. wzmacniaczem ( i nie tylko ;-))) czy mogę się spodziewać  jakichś zmian wraz z upływem czasu użytkowania ?

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak nie będziesz wzmaka swego szanował, to z czasem się porysuje...

po ok. 50h czasem 100h bas się unormuje i przestrzeń, no i głowa wyłapie fajne granie mikrodetali :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, mykupyku napisał:

jak nie będziesz wzmaka swego szanował, to z czasem się porysuje...

po ok. 50h czasem 100h bas się unormuje i przestrzeń, no i głowa wyłapie fajne granie mikrodetali :)

Dzięki za info. 😉, po paru godzinach odsłuchu (tak na spokojnie)   pomiędzy AMP7  mogę powiedzieć że AMP8 to faktycznie petarda, (Led Zeppelin 😀 ✌️ ). Rozbujał nawet bardzo spokojne i stonowane (moim zdaniem) PM3 . Dzisiaj sprawdzę IT01s (po 24 godz grania) spodziewam się niezłego "tąpnięcia" 😈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Maniolo napisał:

Dzisiaj sprawdzę IT01s (po 24 godz grania) spodziewam się niezłego "tąpnięcia" 😈

Koniecznie opisz wrażenia, bo sam się aktualnie zastanawiam nad zestawem DX150/AMP8 + IT01s 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi