Skocz do zawartości

Frp 799 I Jego Kondom... & Frimware


steelman22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Zakupiłem Ifp'ka 799T w USA i wszystko jest super. Player gra bardzo fajnie. Baterie mają jeszcze 3 kreski ;p.

Nareszcie będę sobie mógł na lekcjach słuchać Floydów ;p i mojej kochanej muzyki.(ostatio flamenco).

 

Mam kilka pytanek bo widzę że jest tu wielu znawców tego całgeo kultu. :P:P

 

Czy jak mam irivera z ameryczki to mogę wgrywać polski frimware - z polskich stron, czy on się nie różni?

Czy jak coś zwale przy wgrywaniu to będzie trzba servisowo wgrywać soft?

 

Był w paczuszce także taki kondomik. Tylko coś lekko ciasnawy - aż tak się podniecił że będzie miał tak fajnego właściciela (musi być homo...:(). Nie moge zapiąc guziczków... Musze go wsuwać lekko na siłe. Chyba że to jest zrobione specjalnie żeby nie wypadał. Może się rozciągnie. (W praniu?)

 

Czy jest jakiś taki soft na PC oprócz tego managera do wgrywania co daje jakieśfajne możliwości?

 

Czy są różnie wersje soft'u np jakieś róże 'wydania', nieoficjalne czy coś takiego?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Sorry że tak dużo tych pytań. Sorry za błędy.

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wgrywać polski firmware, niczym się nie różni.

Lepiej przy wgrywaniu nie odłączać playera, ale softu raczej nie będziesz musiał od nowa wgrywać. Raczej spowoduje to jakieś uszkodzenie mechaniczne. Jak chcesz, to spróbuj :P

Mój brat ma IFP-790 i jakoś udało mu się wepchać playera w ten "kondom".

Nie ma innego softu. A jakie byś chciał możliwości ??

Są różne wydania firmware, jeden rodzaj pozwala na działanie odtwarzacza jako przenośny dysk, ale ma okrojone funkce, a drugi nie działa jako przenośny dysk, ale ma większe możliwości.

Są również wersje beta softu, oficjalne i nieoficjalne, itd...

Wejdź na poland.iriver.com i sprawdź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeszcze jedno małe pytanko.

IFP 799 ma niby USB2.0, nawet w manualu pisze, ale jak kopiuje mp3 to coś mi się nie wydaje żeby to była prędkość USB 2... Mam windows xp z sp1 i mam karte z usb2 na PCI także napewno mam usb 2. Zresztą flash dyski mi chodzą bardzo szybko...

 

I jeszcze jedno małe pytanko...(takie sprostownicze)

Czyli jesli chcę żeby iriver był widnoczy dla komputera jaką dysk wymienny (w 'moim komputerze')np jak flash dyski, to muszę jakieś drivery zainstalować? tak? skąd jej popbrać... Wiem wiem... poszukam na poland.iriver.com

 

jeszcze raz stokrotne dzięki.

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby da sie wsadzic playerka w pokrowiec, ale wtedy jest na stale wcisniety przycisk play... :huh: to chyba jakas wada tych futeralow, wyglada na to ze producent mial nadzieje ze sie 'rozchodza', ale nie wydaje mi sie zeby tak mialo byc <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z poczatku mialem problem z "ubraniem" swojego plejera ale za drugim razem sie udalo i nic nie jest wcisniete na stale. Oczywiscie jak go zakladalem to hold sie odblokowal, odtwarzacz sie wlaczyl, uruchomil sie A>B... ale potem juz bylo ok. Troche tylko musialem sie z nim posilowac zeby pokrowiec byl w miare rowno i jest git.

 

Druga sprawa.

Poprzednio mialem przez tydzien if-795 i jak nic nie gralo to byl slyszalny cichy szum (buczenie) o ktorym juz zreszta ktos pisal. W sumie nie przeszkadzal za bardzo i juz sie pogodzilem z jego istnieniem, a tu niespodzianka: w moim nowym ifp-799 nie ma tego szumu. Oba kupowane byly w USA przez newegg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności