Skocz do zawartości

Pmp 140 I N10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nigdy nie będzie możliwości oglądania filmów z napisami wczytanymi z osobnego pliku :(

Z prostej przyczyny - procesor załadowany w playerku nie pozwala na wielozadaniowość.

Nie jestem na 100% przekonany, ale jeżeli użytkownicy palmtopów z serii ipaq nie mają takiej możliwości mimo wsparcia systemu Windows Pocket 2003 to w playerku raczej również nie będzie...

 

Pozostaje niestety tylko mieć nadzieję.

Jednak nadzieja matką...

 

Jest jeden sposób na to: oglądajcie polskie filmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie uwazacie, ze ten model bez ekranika wyglada jak zlote posladki w czrnych majtkach? Przepraszam dziewczyny, ale na zdjeciach tak to troche wyglada. O ile IMP 550 i jego wyciecie to jest jakis graficzny pomysl o tyle symetria narzuca stereotypowe myslenie...wiem, ze glupie, ale nie moglem sie powstrzymac :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, troche grzebałem :) bez skojarzeń :P

 

Recenzje:

http://pmw.sorobangeeks.com/revue_6.html angielski

 

http://pmw.sorobangeeks.com/revue_9.html francuski, no ale mozna popatrzec na zdjecia jak ktos nie zna francuskiego, to samo sie tyczy tego powyżej :)

 

 

A teraz rarytasy zostawiłem na koniec :P

 

http://pmw.sorobangeeks.com/review_pics/9/pmp.wmv filmik numer 1

http://pmw.sorobangeeks.com/review_pics/6/pmp.wmv filmik numer 2

 

Polecam filmiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki pieczone ... te filmiki przemowily do mnie ... i powiedzialy ... DELUX ROYALE GRANDE WYPAS PLAYER :D poprostu nie wiem co napisac ... moim zdaniem jest swietny ... wyglada swietnie ... dzwiek pewnie swietny ... filmy i fotki mozna ogladac ... a ten pokrowiec :D ... poprostu cud miod ... i orzeszki jak ktos chce :P .... tylko ciekawe ile to to bedzie kosztowac ... :D

 

 

 

aaaaa i jaka to to ma pojemnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten pokrowiec :D ... poprostu cud miod ... i orzeszki jak ktos chce :P ....

sek w tym ze ten pokrowiec wcale nie jest taki ładny. w tym co ja miałem BYM FATALNY SWIECONY FIOLETOWY, A MOZE SELEDYNOWY! ;) W ogole podelko w PL jest inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy sie nie znacie  ... wypas to jest w porzadnym kinie  ... ale to PMP to jak juz wspominalem ... mi sie podoba

 

A mi się coś po zakupie IRivera wydaje, że w kinie Helios jest coś nie tak z sopranami... Też mi się wydaje, że takie PMP to niezły bajer ale raczej tylko do zaszpanowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, jakos mnie nie przekonuje perspektywa ogladania 2 godzinnego filmu wysilajac wzrok zeby zobaczyc troszke mniejsze obiekty stanowiace dosc istotna czesc kazdego filmu ;) co innego podlaczyc pmp do duuzego tv i ogladac sobie na nim filmy umiejscowione na dysku tego pierwszego... szczerze mowiac wolalabym juz zainwestowac w laptopa 12,1 cala, to przynajmniej ma wiecej funkcji, a az tak bardzo rozmiarem sie od pmp nie rozni... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko laptopa musisz targać w walizce, a PMP możesz w kieszeni.

Poza tym, na bateriach taki laptop wytrzyma 4 h :)

 

Ale wszystko kwestia gustu i własnych upodobań.

Myślę, że mimo wszystko PMP znajdzie nabywców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i tu cie mam ;) ibm seria x- ok. 1,6 kg, wymiary ok 270x220x30 mm, trzymanie baterii ok 8 h (sprawdzone). w mojej kieszeni pmp i tak by sie nie zmiescil :P

 

jesli chodzi o ludzi ktorzy pmp kupia... na pewno sie tacy znajda, ale poki co raczej nie bedzie ich zbyt wielu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pmp cie zadowala, bardzo prosze, ja mam inne zdanie... :huh: i chyba mam do niego prawo... wierz mi karta dzwiekowa w tej jakosci sprzecie nie moze byc do niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hejka wiec jestem szczesliwym posiadaczem pmp 120 widze ze nie jedynym cale szczescie wiec moze ktos kto ma juz te zabawke moze potrafil by mi udzielic odpowiedzi w jaki sposob odczytac pliki txt bo podobno przynajmniej wg oferty iriver polska jest to mozliwe co wiecej podobno na pmp da sie odpalic jakies gry jest to dla mnie szczeze malo prawdopodobne ale moze ktos cos wie no i oczywiscie sprawa tajemniczego pilota ktory pojawia sie na zdjeciach reklamowych a iriver polska odpowiada z zadowoleniem ze niema zadnego pilota do pmp i ze playerek niema nawet wejscia ktory pilota by obslugiwal hmm wlasciwie to totalna bzdura poniewaz wystarczy zerknac na wejscie sluchawkowe i zaraz wyrabiamy sobie odpowiednia opinie o biurze obslugi klienta w polskim iriverze :P.... hmm pokusilem sie o emile do stanow niestety nikt nie raczyl narazie odpowiedziec jak zreszta z iriver polska.. (zreszta z polskiej strony wlasciwie nie oczekje odpowiedzi co oni moga wiedziec)

chcialbym rozwiac jeszcze watpliwosci kolegow dot. akumlatorow spokojnie wystarcza na 5godzin (podejzewam ze jesli chodzi o sluchanie muzy trzyma 2x tyle nie probowalem )ogladania filmow ze wszystkimi parametrami ustawionymi na max no i moj pmp czyta divx, obraz jest wysmienity wlasciwie tez obawialem sie ze filmy beda malo widoczne ale odziwo nawet kilkunasto godzinne ogladanie nie meczy wzroku (lcd). podlaczalem takze to tv w testach wypadl mi calkiem niezle szkoda tylko ze wyjsciowy dzwiek to tylko stereo (moze az) a obraz 640x480 w przypadku podlaczenia do projektora moze to nieco obnizyc jakosc obrazu w przypadku tv niema to w zasadzie znaczenia bo wszystkie pikselki i tak znikaja (wieksze rozmycie plamki) usb on the go sprawdza sie niezle w przypadku mojego aparatu (pentax optio s40) podobno nie obslugiwany a jednak ;) szkoda tylko ze jest w systemie 1.1 podlaczalem tez dysk twardy (zwykly hdd z kompa w zewne3nej kieszeni usb2.0) dziala wysmienicie szkoda ze nie da sie podlaczyc stacji cd na usb no ale coz moze zbyt wiele kombinje....... dodam tylko ze kupowalem playerka w usa i pokrowiec mam czarny nie jak w wersji polskiej seledynowy (przykro mi) no i kupilem go za 1900zl :) (wraz z przesylką!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylu dzialach napisales, że nie wiedzialem gdzie odpowiadać :) Wybrałem ten bo, treść Twojego posta jest obszerniejsza :)

 

Pliki tekstowe najprawdopodobnie odczytuje się tak jak w wersjach z serii H. Czyli trzeba je wrzucić do katalogu o jakiejś nazwie. Ktoś gdzieś pisał o tym na forum. Dokladniej się dowiesz jak napisze jakiś posiadacz serii H. Folder chyba mial nazwe TEXT

Oglądałes filmy z napisami na ekraniku PMP?? Jesli tak to dało się bez problemu czy moze męczące było to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem z wbudowanymi napisami ghost in the shell i bylo ok w osobnych formatach podejzewam ze nie odczyta (ktos napisal wczesniej ze iriver polska odpowiedzial ze odczytje format windowsowy co za okropna bzdura jaki to jest format windowsowy .txt .doc a moze .xls??? microsoft nigdy nie zrobil playera ktory obslugiwal by cien napisow! kolejny dowod ze goscie z iriver polska moga conajwyzej sprzedawac w sklepie a nie udzielac informacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest takich ludzi :(

Ale jak poczekamy kilka tygodni (miesięcy) to na pewno będzie ich więcej, także głowa do góry :D

Jeżeli ty rozwiążesz ten problem to będziesz mógł pomagać innym :)

Pamiętaj o tym i jak już znajdziesz rozwiązanie to koniecznie napisz o tym na naszym forum ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności