Skocz do zawartości

Imp900 Cz.2.


squonk

Rekomendowane odpowiedzi

teraz troche dziegciu:

1/ w instrukcji w 2 miejscach napisane jest ze obsluguje ogg -na pudelku nie, w necie -tez nie - i na zywo -tez nie (firmware "wyjsciowy" oraz koreanski 1.20) - moze OcropNick cos wie??,

 

2/ cos nie sluza mu pliki *.wma...moze to wina enkodera (mam windows media player 10) w vbr - na niektorych utworach mi restartuje (niezaleznie od nosnika) - cd_rw nagrywam na x4 a cd-r x8-12x - i zawsze na tych samych kawalkach (ripowane z wlasnych plyt) - bledy rippera?

 

3/ tryb 3D-beznadzieja - w porownaniu do ifp599 (ktorego mialem)

 

no i na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz troche dziegciu:

1/ w instrukcji w 2 miejscach napisane jest ze obsluguje ogg -na pudelku nie, w necie -tez nie - i na zywo -tez nie (firmware "wyjsciowy" oraz koreanski 1.20) - moze OcropNick cos wie??,

 

2/ cos nie sluza mu pliki *.wma...moze to wina enkodera (mam windows media player 10) w vbr - na niektorych utworach mi restartuje (niezaleznie od nosnika) - cd_rw nagrywam na x4 a cd-r x8-12x - i zawsze na tych samych kawalkach (ripowane z wlasnych plyt) - bledy rippera?

 

3/ tryb 3D-beznadzieja - w porownaniu do ifp599 (ktorego mialem)

 

no i na razie tyle.

Nie rozumiem, w nowszym poscie piszesz, ze masz cudo IMP-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz troche dziegciu:

1/ w instrukcji w 2 miejscach napisane jest ze obsluguje ogg -na pudelku nie, w necie -tez nie - i na zywo -tez nie (firmware "wyjsciowy" oraz koreanski 1.20) - moze OcropNick cos wie??,

 

2/ cos nie sluza mu pliki *.wma...moze to wina enkodera (mam windows media player 10) w vbr - na niektorych utworach mi restartuje (niezaleznie od nosnika) - cd_rw nagrywam na x4 a cd-r x8-12x - i zawsze na tych samych kawalkach (ripowane z wlasnych plyt) - bledy rippera?

 

3/ tryb 3D-beznadzieja - w porownaniu do ifp599 (ktorego mialem)

 

no i na razie tyle.

Nie rozumiem, w nowszym poscie piszesz, ze masz cudo IMP-a.

bo mialo pojsc w tym samym watku i mi sie pokielbasilo....:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności