Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 400zł


Sanczo96

Pytanie

Witajcie,

Aktualnie poszukuję nowych słuchawek dokanałowych do kwoty 400zł.

Do tej pory używałem:

  • SoundMagic E10
  • Zero Audio Carbo Tenore ZH-DX200-CT


Słucham dosłownie wszystkiego.

Zastanawiałem się nad dokami Yamaha EPH-100 i tutaj pojawia się pytanie czy to będzie dobry wybór? Może aktualnie można znaleźć coś lepszego w tej cenie?

Muzyki słucham głównie na: Sandisk SansaClip Sport, LG G6.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szczerze mówiąc nie słyszałem o nich.
Wyglądają naprawdę ładnie, solidnie i z tego co czytam to świetnie grają jednak jest małe ale...

Doczytałem, że "jakość docenić można tylko na bardzo dobrych plikach/nośnikach audio".

Czy będzie to jakaś duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak każde dobre słuchawki im lepsze pliki i źródło tym lepszy efekt. A może spróbuj Meeaudio M6Pro. Bardzo fajnie grające słuchawki w rozsądnej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Sanczo96 napisał:

Szczerze mówiąc nie słyszałem o nich.
Wyglądają naprawdę ładnie, solidnie i z tego co czytam to świetnie grają jednak jest małe ale...

Doczytałem, że "jakość docenić można tylko na bardzo dobrych plikach/nośnikach audio".

Czy będzie to jakaś duża różnica?

Nie przesadzałbym z tym, dużo zalezy od samego materiału - im lepiej nagrany, tym większe różnice są do zauważenia, ale to są raczej wybaczające słuchawki, nie wyciągają brudów złego masteringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Ci RHA MA 750. Żona ma clipa i na nim fajnie grają. Z resztą one ze wszystkiego dobrze grają.

To są pancerne słuchawki, ciężko je zajeździć no i mają 2 letnią gwarancję. 

Po dłuższym czasie użytkowania ilość basu się zmniejsza ale też zyskuje on na jakości. Z innych plusów to na pewno szeroka scena, dobre detale, neutralny dźwięk dzięki czemu sprawdzają się w większości gatunków muzycznych. 

Aha no i na forum w dziele "komis" można upolować używki za połowę ceny rynkowej. Warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Ci RHA MA 750. Żona ma clipa i na nim fajnie grają. Z resztą one ze wszystkiego dobrze grają.

To są pancerne słuchawki, ciężko je zajeździć no i mają 2 letnią gwarancję. 

Po dłuższym czasie użytkowania ilość basu się zmniejsza ale też zyskuje on na jakości. Z innych plusów to na pewno szeroka scena, dobre detale, neutralny dźwięk dzięki czemu sprawdzają się w większości gatunków muzycznych. 

Aha no i na forum w dziale "komis" można upolować używki za połowę ceny rynkowej. Warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Mój wybór padł na RHA MA750, są dostępne u mnie w trójmieście więc na dniach się po nie wybiorę.
Myślicie, że warto dokupić do nich jakiś odtwarzacz w jakiejś przyzwoitej cenie powiedzmy 300/400zł czy lepszy będzie mój telefon LG G6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności