Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne zamknięte do max 400zł


Lajver

Pytanie

Witam! Chciałbym prosić was o pomoc  w wyborze słuchawek w budżecie do ok. 350zł, max 400zł. Do słuchania muzyki oraz gier, najlepiej bluetooth, ale mogą być również takie na kablu, jednak w tym drugim przypadku najlepiej z mikrofonem, obie propozycje i pod to i pod to mile widziane. Łączenie poprzez bluetooth jest dla mnie ważne poniewaz chcialbym móc zabrać słuchawki ze sobą do np autobusu, oraz nie musieć pamiętać o kablu za kazdym razem gdy wstaje od stanoiwska. Zwazajac na to, ze takie sluchawki maja gorsza jakosc dzwieku, a ja duzo czasu spedzam przed komputerem nie pogardzilbym propozycjami sluchawek na kablu z mikrofonem odpuszczajac sobie bluetooth i praktycznosc, komfort sluchawek dla duzo lepszej jakosci dzwieku w wartej tego propozycji, jednakze nie ukrywajac bardziej zalezaloby mi na słuchawkach bluetooth. Prosze was o pomoc poniewaz w tym temacie nie jestem za bardzo obeznany i nie wiele do mnie dochodzi nawet po przeczytaniu poradników na ten termatLubię gdy muzyka nie jest ze sobą 'zlana' tylko ma bardziej szczegółowe brzmienie, wyszczególnione wokale i td. Muzyki nie słucham zazwyczaj bardzo głośno. Koniecznie muszą to być słuchawki wokół-uszne zamknięte, takie które schowają całą lub większość małżowiny do środka. Cenię sobie również 'izloacje' od dzwiekow otoczenia oraz pewnosc, że to tylko ja słucham muzyki z moich słuchawkel, a nie ktoś obok(oczywiście nie przy maksymalnej głośności)

Pozdrawiam i czekam na wasze rady/propozycje!

Edytowane przez Lajver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

optymalnie poczekać i chwycić używane dt770 kiedy pojawi się dobra oferta (wersja 32/80 ohm najchętniej ponieważ Integra co je ogarnie bez problemu a w trakcie podróży nie będzie problemu też z telefonu) jak na szybko to skusiłby się na dt990 (pół otwarte w praktyce a jak zasilamy tylko z telefonu to i tak nie będziemy wkurzać innych osób np. jadących obok nas w pociągu - z praktyki) (na olx jest jedna oferta za około 350 zł) jednak są to beyerowe 250 ohm dlatego większość telefonów ledwo co będzie dawała sobie z nimi radę a i tak zarówno jak na integrze i na telefonie będą niewystarczająco zasilone jak na ich możliwości.... obydwie pary przychodzą bez mikrofonów (z czego zostaje trochę budżetu na tani mikrofon / dorzucamy trochę i modlić) i na kablu - ale to ciężko uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To kup Avantree Clipper pro i dowolne słuchawki przewodowe jakie ci pasują. Zrobisz z każdych słuchawek słuchawki BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 minuty temu, Lajver napisał:

Raczej nie do końca mnie zrozumiałeś

Ale czego nie zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Ale czego nie zrozumiałem?

wciąż wtedy pozostaje nam cały kabel - chyba że mówimy o słuchawkach z wymiennym kablem / systemem znanym z 'superlux'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, whero napisał:

wciąż wtedy pozostaje nam cały kabel - chyba że mówimy o słuchawkach z wymiennym kablem / systemem znanym z 'superlux'

Kabelek zwija się i drucik lub klips magnetyczny i nic się nie pałęta. 10 lat korzystam z BT i nie mam problemu z kablami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności